baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Kosze na naczynia

(890 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne Kosze na naczynia jak i ich odpowiedniki. Wykorzystaj filtry znajdujące się po lewej stronie by szybciej znaleźć daną część. Możesz również wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu, do którego poszukujesz części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD.

Dostępność
Górny kosz na naczynia do zmywarki Beko 1756600007
Dolny kosz na naczynia do zmywarki Amica 1030207
Dolny kosz na naczynia do zmywarki Amica 1030431
Dolny kosz na naczynia do zmywarki Amica 1033745
Górny kosz na naczynia do zmywarki Teka 437444
28500
Wyślemy w poniedziałek
Kompletny dolny kosz na naczynia do zmywarki Beko 1510300005
Dolny kosz na naczynia do zmywarki Beko 1766810020
Dolny kosz na naczynia do zmywarki Amica 1016086
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się