baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Koła pasowe

(510 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne Koła pasowe. Możesz skorzystać z filtrów by szybciej znaleźć odpowiednią część. Podaj model urządzenia, ułatwi to wyszukanie przez Ciebie części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Na naszym kanale YouTube znajdziesz filmiki instruktażowe pokazujące jak w łatwy sposób można wymieniać części w sprzętach AGD.

Kategoria części:
Dostępność
Koło pasowe do pralki Candy 41029410
Koło pasowe do pralki Gorenje 460166
Koło pasowe do pralki Electrolux 1084895083
Koło pasowe do pralki Bosch 11002942
8390
Wyślemy pojutrze
Koło pasowe do pralki Samsung DC66-00767A
Koło pasowe do pralki Gorenje 682202
Koło pasowe do pralki Indesit 482000027158
Koło pasowe do pralki Whirlpool 481952888108
Koło pasowe do pralki Electrolux 4055367843
Koło pasowe do pralki Whirlpool 481252888123
Koło pasowe do pralki Indesit 482000028206
Koło pasowe do pralki Zerowatt 92730118
Koło pasowe do pralki Electrolux 1084895075
Koło pasowe do pralki AEG 50298249009
Koło pasowe do pralki Whirlpool 481252888083
Koło pasowe do pralki Whirlpool 481252888111
Koło pasowe do pralki Electrolux 1462591015
17500
Wyślemy jutro
Koło pasowe do pralki Bush 37000499
Koło pasowe do robota kuchennego Zelmer 00756499
Koło pasowe do pralki Candy 41024467
Koło pasowe do pralki Candy 41017885
12000
Wyślemy pojutrze
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Suszarka do prania buczy

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Sprawdź, czy sam podejmiesz się wyzwania i naprawisz sprzęt. Samodzielna naprawa nie musi być trudna, z nami poradzisz sobie bez problemu. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem. Nie tylko duże AGD, ale również elektronika nie ma przed nami tajemnic, stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Zobacz rozwiązanie
Suszarka do prania buczy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się