baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Grzebienie

(355 produktów)

Poniżej zestawiono Grzabienie oryginalne, jak i ich fabryczne odpowiedniki. Używając filtrów nie będziesz marnował czasu na szukanie potrzebnej części. Żeby mieć pewność dobrania właściwej części - wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD.

Kategoria części:
Dostępność
Grzebień dolnego kosza do zmywarki Bosch 00642591
Grzebień dolnego kosza do zmywarki Beko 1781930200
Grzebień dolnego kosza do zmywarki Bosch 12009530
Grzebień do prostownicy Rowenta CS00124541
Grzebień do prostownicy Rowenta CS00136386
Grzebień dolnego kosza do zmywarki Amica 1022817
Grzebień górnego kosza do zmywarki AEG 8074683064
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się