baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Pokrętła programatora do pralek

(1 943 produktów)

Szeroki wybór pokrętła programatorów oryginalnych i zamiennych do pralek. Zastosowanie filtrów znajdujących się po lewej stronie ułatwi nawigację po stronie internetowej. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to w wyniku ukażą się części pasujące do Twojego modelu. Obecność tabliczki znamionowej w Twojej pralce zauważyć można zazwyczaj na framudze drzwi pralki. Skorzystaj z listy części dostępnej na stronie internetowej, aby znaleźć szukaną część. Z biegiem czasu elementy gumowe w naszych pralkach ulegają zużyciu. Jeżeli nie masz bladego pojęcia, jak samodzielnie wymienić fartuch w pralce, odsyłamy Cię do naszego kanału na YouTube, gdzie znajdziesz filmik instruktażowy. Chcesz się pozbyć się niechcianych zabrudzeń ze swojego sprzętu, skorzystaj z naszej oferty preparatów pielęgnacyjnych do sprzętów AGD.

Dostępność
Pokrętło programatora do pralki Beko 2899302700
Pokrętło programatora do pralki Beko 2420600100
Pokrętło programatora do pralki Amica 1022364
Pokrętło programatora do pralki Siemens 00622950
Pokrętło programatora do pralki Sharp 42145370
Pokrętło programatora do pralki Bosch 00602804
Pokrętło programatora do pralki Beko 2802760200
Pokrętło programatora do pralki Gorenje 333899
Pokrętło programatora do pralki Siemens 00613025
Pokrętło programatora do pralki Bosch 00154387
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego pralka brudzi ubrania?

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Wystarczy właściwa diagnoza usterki i dobór części zamiennych. Pomagamy w uporaniu się z problemem awarii. Podpowiadamy także, jak dbać o sprzęty AGD, tak aby cieszyć się ich jak najdłuższym użytkowaniem. Ciągle doszkalamy się, aby przekazywać tylko fachową wiedzę naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego pralka brudzi ubrania?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się