Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Mocowania do pralek

(3 545 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne mocowania do pralek. Użyj filtrów, aby szybciej znaleźć właściwą część. By mieć pewność, że części pasują do Twojego sprzętu wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Potrzebujesz spisać model pralki z tabliczki znamionowej? Znajdziesz ją prawdopodnie po stronie wewnętrznej klapki filtra pralki. Przy wyborze części ułatwi Ci plik zawierający pełną listę części dla danego modelu. Wspierając domowe naprawy stworzyliśmy szereg filmów na kanale YouTube, pokazujących jak w bezpieczny i prosty sposób możemy sami wymienić zepsutą część w pralce. Pielęgnacja sprzętu jest niezwykle ważna, zobacz więc naszą ofertę środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Uchwyt drzwi do pralki Beko 2828780100
Uchwyt drzwi do pralki Beko 2821580200
Uchwyt drzwi do pralki Beko 2839780300
Uchwyt drzwi do pralki Gorenje 333855
Uchwyt drzwi do pralki Candy 49016396
Uchwyt drzwi do pralki Samsung DC6401524B
Uchwyt drzwi do pralki Bosch 00659273
Uchwyt drzwi do pralki Beko 2828780200
Uchwyt drzwi do pralki Beko 2821580100
3990
Wyślemy jutro
Uchwyt drzwi do pralki Amica 1022198
Uchwyt drzwi do pralki Electrolux 1552492207
Uchwyt drzwi do pralki Candy 41041276
Uchwyt drzwi do pralki Gorenje 349966
Uchwyt drzwi do pralki Amica 8017485
Uchwyt drzwi do pralki Electrolux 1552492108
Uchwyt drzwi do pralki AEG 50292022006
Uchwyt drzwi do pralki Gorenje 388875
Uchwyt drzwi do pralki Electrolux 4055177168
Uchwyt drzwi do pralki Siemens 00643356
1290
Wyślemy jutro
Uchwyt drzwi do pralki Bosch 12005088
Uchwyt drzwi do pralki Electrolux 3315006001
Uchwyt drzwi do pralki Amica 1046725
Uchwyt drzwi do pralki Whirlpool 481071424001
Uchwyt drzwi do pralki Electrolux 4055193256
Uchwyt drzwi do pralki Candy 46000973
Uchwyt drzwi do pralki Siemens 00647904
Uchwyt drzwi do pralki VESTEL 42077366
Uchwyt drzwi do pralki Indesit 482000030532
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Pralka zatrzymuje się podczas prania

Wadliwy sprzęt nie oznacza porzucenia go na straty. Zrozumienie zasady działania sprzętu to podstawa do wykonania wielu napraw. Pomagamy w uporaniu się z drobnymi awariami. Przekazujemy Wam również przydatną wiedzę na temat dbania o sprzęt AGD. Stale pogłębiamy naszą wiedzę, aby móc pomagać wam jeszcze więcej.

Zobacz rozwiązanie
Pralka zatrzymuje się podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top