baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Mocowania do pralek

(1 905 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne mocowania do pralek. Użyj filtrów, aby szybciej znaleźć właściwą część. By mieć pewność, że części pasują do Twojego sprzętu wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Potrzebujesz spisać model pralki z tabliczki znamionowej? Znajdziesz ją prawdopodnie po stronie wewnętrznej klapki filtra pralki. Przy wyborze części ułatwi Ci plik zawierający pełną listę części dla danego modelu. Wspierając domowe naprawy stworzyliśmy szereg filmów na kanale YouTube, pokazujących jak w bezpieczny i prosty sposób możemy sami wymienić zepsutą część w pralce. Pielęgnacja sprzętu jest niezwykle ważna, zobacz więc naszą ofertę środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

Dostępność
Uchwyt drzwi do pralki Beko 2828780100
Uchwyt drzwi do pralki Beko 2821580200
Uchwyt drzwi do pralki Gorenje 333855
Uchwyt drzwi do pralki Beko 2839780300
Uchwyt drzwi do pralki Candy 43011740
Uchwyt drzwi do pralki LG 3650EN3005A
Uchwyt drzwi do pralki Beko 2828780200
Uchwyt drzwi do pralki Beko 2821580100
Uchwyt drzwi do pralki Amica 1038897
Uchwyt drzwi do pralki Samsung DC64-02852A
Uchwyt drzwi do pralki Indesit 482000031725
Uchwyt drzwi do pralki AEG 50292022006
Uchwyt drzwi do pralki Indesit 482000031820
Uchwyt drzwi do pralki Electrolux 1552492207
Uchwyt drzwi do pralki Electrolux 1508509005
Uchwyt drzwi do pralki Candy 49016396
1290
Wyślemy jutro
Uchwyt drzwi do pralki Samsung DC64-00561D
Uchwyt drzwi do pralki Bosch 00659273
Uchwyt drzwi do pralki Gorenje 349966
Uchwyt drzwi do pralki Electrolux 1552492405
Uchwyt drzwi do pralki Bosch 00644363
Uchwyt drzwi do pralki Indesit 482000022865
Uchwyt drzwi do pralki Electrolux 4055193256
Uchwyt drzwi do pralki Siemens 00643356
Uchwyt drzwi do pralki Amica 8017485
Uchwyt drzwi do pralki Candy 41041276
6590
Wyślemy pojutrze
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Dlaczego pralka brudzi ubrania?

Wadliwy sprzęt nie oznacza porzucenia go na straty. Zrozumienie zasady działania sprzętu to podstawa do wykonania wielu napraw. Pomagamy w uporaniu się z drobnymi awariami. Przekazujemy Wam również przydatną wiedzę na temat dbania o sprzęt AGD. Stale pogłębiamy naszą wiedzę, aby móc pomagać wam jeszcze więcej.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego pralka brudzi ubrania?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się