baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Blokady

(1 535 produktów)

Poniżej zestawiono Blokady oryginalne, jak i ich fabryczne odpowiedniki. Wybierz filtr po lewej stronie a szybciej dotrzesz do szukanej części. Podając model będziesz bliżej szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube.

Dostępność
Zamek drzwi do zmywarki Beko 1510600300
Zamek drzwi do zmywarki Beko 1510600200
Blokada do odkurzacza Karcher 5.075-037.0
Zamek drzwi do zmywarki Amica 1034318
Blokada do odkurzacza Karcher 9.038-275.0
Zamek drzwi do zmywarki Bosch 00438026
Blokada drzwi do piekarnika Bosch 00607366
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się