baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia

Rolki napinające

(39 produktów)

Poniżej zestawiono Rolki napinające oryginalne, jak i ich fabryczne odpowiedniki. Skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie by szybciej odnaleźć daną część. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Jeżeli masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz zajrzyj w nasze karty złożeniowe. Chcesz przedłużyć żywotność swojego urządzenia? Skorzystaj z naszego bogatego asortymentu na środki pielęgnacyjne do sprzętów AGD.

39 części
Kategoria części:
Dostępność
Rolka napinająca pasek do suszarki Gorenje 618238
Rolka napinająca pasek do suszarki Amica 1032002
Rolka napinająca pasek do suszarki Candy 06017597
Rolka napinająca pasek do suszarki Haier 49046073
Rolka napinająca pasek do suszarki Bosch 00600436
Rolka napinająca pasek do suszarki Gorenje 273637
Rolka napinająca pasek do suszarki Gorenje 164129
Rolka napinająca pasek do suszarki Amica 1020955
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Koniecznością będzie sprawdzenie przyczyny usterki. Pokazujemy, że drobne awarie nie wymagają wzywania fachowca. Mamy już szeroką bazę porad dotyczącą dbania o urządzenia, które każdy ma w swoim domu. Świat AGD nie ma przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się