Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Sprzęgła do robotów kuchennych Zelmer

  1. north.pl
  2. Części do robotów kuchennych
  3. Części do robotów kuchennych Zelmer
  4. Sprzęgła do robotów kuchennych Zelmer
  5. x

Sprzęgła do robotów kuchennych Zelmer

Tutaj znajdziesz oryginalne Sprzęgła i ich odpowiedniki do robotów kuchennych marki Zelmer. Wspomóż się filtrem na stronie, a szybciej odnajdziesz szukaną część. Najłatwiej odnajdziesz swoją część wpisując w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Posługując się listą części dostępną na naszej stronie internetowej zapoznasz się z artykułami występującymi w Twoim modelu. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD. Chcesz cieszyć się czystością swoich sprzętów jak najdłużej? W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne środki do pielęgnacji sprzętów AGD.

Jak dbać o sprzęgło w robotach kuchennych marki Zelmer?

Sprzęgło w robotach kuchennych Zelmer

Sprzęgła robotów kuchennych marki Zelmer ze względu na materiał, z którego zostały wykonane, są podatne na uszkodzenia mechaniczne. Jak dbać o ich dobry stan techniczny? Przede wszystkim nie należy w żaden sposób blokować mieszaków, tarcz oraz pozostałych przystawek podczas pracy urządzenia. Zbyt twarde składniki, niewłaściwy ich kształt lub wykorzystanie sztućców do jakiejkolwiek czynności wewnątrz misy to praktycznie gwarancja uszkodzenia elementów napędu robota. Dlatego też należy zawsze stosować pokrywę misy – dzięki temu do mieszanych składników nie wpadnie żaden obcy element zdolny do zablokowania mieszadeł.

Robot kuchenny należy także regularnie oczyszczać. Zewnętrzne elementy napędu – zarówno po stronie korpusu urządzenia, jak i przystawek – trzeba oczyszczać z zanieczyszczeń. Zaschnięte składniki, przyprawy, mąka i pozostałe zanieczyszczenia mogą blokować te elementy. Pyły, w tym mąka, mogą także przedostawać się głębiej, osadzając się na wewnętrznych podzespołach i elementach ruchomych. Ponadto, zanieczyszczenia w postaci soków i kwasów foliowych z warzyw oraz tłuszczów wpływają negatywnie na tworzywa sztuczne, osłabiając ich wytrzymałość. Do utrzymania ruchomych elementów robotów kuchennych wystarczy jednak regularne czyszczenie za pomocą wilgotnej szmatki oraz, w zależności od czyszczonego elementu, bieżącej wody. Pamiętać należy, że podczas czyszczenia robot kuchenny nie może być podłączony do źródła zasilania. Pod bieżącą wodą nie wolno także czyścić korpusu oraz żadnych elementów mających styczność z elektroniką.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: