Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Pokrywy do robotów kuchennych Siemens

  1. north.pl
  2. Części do robotów kuchennych
  3. Części do robotów kuchennych Siemens
  4. Pokrywy do robotów kuchennych Siemens
  5. x

Pokrywy do robotów kuchennych Siemens

Tutaj znajdziesz oryginalne Pokrywy i ich odpowiedniki do robotów kuchennych marki Siemens. Wybierz filtr znajdujący się po lewej stronie, w ten sposób znajdziesz szybciej potrzebną część. Wybierając model urządzenia sprawniej dopasujesz potrzebną część. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeżeli masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz zajrzyj w nasze karty złożeniowe. Kiedy będziesz miał wątpliwości jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w prosty sposób. Pielęgnacja sprzętu jest niezwykle ważna, zobacz więc naszą ofertę środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

Jak zadbać o dobry stan pokrywy robota kuchennego marki Siemens?

Pielęgnacja pokrywy do robota kuchennego Siemens

Pokrywy robotów kuchennych marki Siemens z racji kontaktu ze składnikami takimi jak cukier, masło, soki czy warzywa wymagają regularnego czyszczenia. Usuwanie pozostałości po żywności przepychanej przez otwór wsadowy lub mieszanej i miksowanej w misie ważne jest nie tylko przez wzgląd na higienę, ale także ze względu na dbałość o dobry stan techniczny samej pokrywy, będącej istotnym zabezpieczeniem podczas pracy. Niektóre składniki, takie jak kwasy foliowe pochodzące z warzyw, poprzez długi kontakt z powierzchnią z tworzywa sztucznego mogą osłabiać wytrzymałość elementów plastikowych.

Jak więc czyścić pokrywy robotów kuchennych? Jeżeli instrukcja obsługi robota kuchennego wyraźnie na to pozwala, element ten można czyścić w zmywarkach. W innym przypadku pokrywę należy czyścić ręcznie. Do tego celu wystarczy bieżąca woda oraz preparat czyszczący. Najważniejsze jest dokładne wyczyszczenie wszelkich zakamarków od strony wewnętrznej, zwróconej ku zawartości misy, oraz otworu wsadowego. To tam właśnie pokrywa ma kontakt z produktami spożywczymi. Dodatkowo należy dokładnie czyścić elementy mocujące pokrywę na obrzeżu misy, zarówno te na pokrywie, jak i te na samej misie. Zakamarki te są doskonałym miejscem na odkładanie się resztek pożywienia, a soki oraz płyny obecne podczas miksowania różnego rodzaju składników z łatwością dostają się w szpary pomiędzy krawędziami misy i pokrywy. Niektóre z soków, na przykład sok z buraków, mogą powodować trwałe przebarwienia na powierzchni tworzywa sztucznego. Do usunięcia tego typu plam wykorzystać można ścierkę nasączoną olejem roślinnym.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: