Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Mieszaki do robotów kuchennych Kenwood

  1. north.pl
  2. Części do robotów kuchennych
  3. Części do robotów kuchennych Kenwood
  4. Mieszaki do robotów kuchennych Kenwood
  5. x

Mieszaki do robotów kuchennych Kenwood

Mieszaki oryginalne i zamienne do robotów kuchennych Kenwood. Używając filtrów nie będziesz marnował czasu na szukanie potrzebnej części. Pamiętaj, że najszybsza droga do znalezienia właściwej części to wpisanie modelu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Filmiki instruktażowe na naszym kanale YouTube pokażą Ci proste sposoby na wymianę części w sprzętach AGD. Posiadamy duży wybór akcesoriów oraz środków do pielęgnacji róznego rodzaju sprzętów AGD.

Poradnik AGD - Jak naprawić robot kuchenny Kenwood

Karta złożeniowa części do robotów kuchennych

Znalezienie odpowiedniej części do robota kuchenego sprawia Ci problem?

Przygotowaliśmy odpowiedni schemat, aby ułatwić Ci wyszukanie odpowiedniej części do robota kuchennego. Nieźle się napracowaliśmy, ażeby Tobie ułatwić zadanie.

Schemat części i przystawek do robotów kuchennych. Sprawdź!

Końcówki mieszające w robotach Titanium Chef i Major!

Sprawdź możliwości robotów kuchennych Kenwood. Końcówki mieszające w robotach Titanium Chef oraz Major sprawują się doskonale! Wejdź na kanał YouTube - specjaliści north.pl doradzą Ci jak wykonać podstawowe naprawy i wymienić uszkodzone podzespoły w Twoim robocie kuchennym.

Jak dobierać mieszaki w robotach kuchennych Kenwood?

Mieszaki do robotów kuchennych Kenwood

Przed zakupem dodatkowych mieszaków do robotów kuchennych marki Kenwood należy sprawdzić zgodność akcesoriów z danym modelem. Mieszaki marki Kenwood należy dobierać mając na uwadze wielkość misy oraz model robota. Dopasowanie do wielkości misy jest bardzo istotne – mniejsze mieszadła nie dotrą do każdej strefy misy, przez co efekt mieszania nie będzie zadowalający. Na szczęście producent zawsze podaje informację o przeznaczeniu mieszadła. Najlepszym sposobem na sprawdzenie oferty pasujących mieszadeł do posiadanego robota kuchennego jest wykorzystanie oznaczeń z tabliczki znamionowej. Wykorzystanie oznaczeń pozwala na przejrzenie kompletnej oferty akcesoriów, w tym mieszaków, dostępnych do danego modelu.

Starsze wersje mieszadeł wykorzystują także mocowanie z bagnetem, nieobecne w nowych wersjach mieszaków. W większości przypadków rodzaj mocowania – z bagnetem lub bez - nie ma większego znaczenia, a mieszadła można stosować dowolnie zarówno do starszych, jak i do nowszych modeli robotów kuchennych. Niewątpliwą zaletą mieszadeł marki Kenwood jest możliwość mycia w zmywarce – praktycznie wszystkie mieszadła można czyścić w ten sposób. Stal nierdzewna i tworzywa stosowanie przy produkcji mieszaków są niewrażliwe na warunki panujące w zmywarce podczas zmywania. Niektóre z mieszaków zostały także opracowane specjalnie z myślą o wysokich temperaturach. Tego typu mieszaki wykorzystywać można z modelami robotów wyposażonymi w podgrzewane gniazdo misy. Mieszaki termoodporne to jedyny rodzaj mieszaków, z jakiego można korzystać podczas podgrzewania składników w misie.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: