baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Ekspres do kawy Rodzaj urządzenia

Złączki do ekspresów do kawy

(390 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne złączki jak i ich odpowiedniki do ekspresów do kawy. Możesz wesprzeć się filtrami znajdującymi się po lewej stronie by szybciej dobrać właściwą część. By uniknąć niepewności czy dana część pasuje do Twojego sprzętu, wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Sprawdziłeś ekspres dookoła i dalej rozmyślasz, gdzie może znajdować się tabliczka znamionowa? Podnieś zbiornik na wodę i spójrz pod spód. Sprawdź nasze karty złożeniowe, aby upewnić się jakiej części poszukujesz. Jesteśmy także na YouTube, gdzie pokazujemy jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w lodówce. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

Dostępność
Złącze zaparzacza do ekspresu Nivona 15056N
Złączka wężyka do ekspresu Siemens 00427444
Złącze grzałki do ekspresu Siemens 00622062
Złączka wężyka do ekspresu Siemens 00606442
Złączka wężyka do ekspresu Nivona 60761
Złączka wężyka do ekspresu Siemens 00427447
Złączka wężyka do ekspresu Nivona 61799
Złączka wężyka do ekspresu Krups MS-5A10369
Złącze grzałki do ekspresu Siemens 00614618
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Nie panikujmy, jak sprzęt AGD w naszym domu przestanie działać. Sprawdź, czy sam podejmiesz się wyzwania i naprawisz sprzęt. Samodzielna naprawa nie musi być trudna, z nami poradzisz sobie bez problemu. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem. Nie tylko duże AGD, ale również elektronika nie ma przed nami tajemnic, stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się