baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Ekspres do kawy Rodzaj urządzenia

Odkamieniacz do ekspresu do kawy

(24 produktów)

Szeroki wybór odkamieniacze oryginalnych i zamiennych do ekspresów do kawy. Użyj filtrów, żeby szybciej znaleźć odpowiednią część. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to intuicyjnie wyświetlą się części do Twojego modelu. Sprawdziłeś ekspres dookoła i dalej rozmyślasz, gdzie może znajdować się tabliczka znamionowa? Podnieś zbiornik na wodę i spójrz pod spód. Nie wiesz jak nazywa się część, którą musisz znaleźć? Sprawdź nasze karty złożeniowe. Jesteśmy także na YouTube, gdzie pokazujemy jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w lodówce. Sprawdź również naszą ofertę akcesoriów i środków pielęgnacyjnych.

Dostępność
Odkamieniacz do ekspresu Bosch 00311968
Odkamieniacz Delonghi SER3018 EcoDecalk 500ml
4990 4390
Wyślemy pojutrze
Odkamieniacz do ekspresu Philips CA6700/10
Odkamieniacz do ekspresu Krups F054 F054001A
Odkamieniacz do ekspresu Nivona NIRK703
Odkamieniacz do ekspresu Senseo CA6520 CA6520/00
Tabletki odkamieniające do ekspresu Jura 70751
Odkamieniacz do ekspresu Melitta 6757415
2890
Wyślemy we wtorek
Odkamieniacz do ekspresu BOSCH/SIEMENS 00312009
Odkamieniacz do ekspresu BOSCH/SIEMENS 00312010
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Pamiętajmy o regularnym odkamienianiu!

odkamieniacz do ekspresu do kawy

Ekspres do kawy to jeden z bardziej pożądanych sprzętów AGD. Pozwala na przygotowanie pysznej i aromatycznej kawy, która umili wolną chwilę a także doda energii do działania. Bez względu na to, czy wolisz delikatne latte czy mocne espresso, musisz pamiętać, że smak kawy zależy też, a może przede wszystkim od kondycji urządzenia. Dlatego tak ważna jest regularna pielęgnacja ekspresu do kawy.

Jedną z ważniejszych czynności jest odkamienianie. Jeśli to zaniedbasz, to kamień pochodzący z wody, będzie się osadzał na poszczególnych podzespołach sprzętu. To w efekcie wpływa nie tylko na jakość otrzymanej kawy, ale także na kondycję całego urządzenia. Bowiem w ten sposób łatwo doprowadzić do uszkodzenia poszczególnych części w ekspresie i do zapchania wężyków. Pamiętaj więc o regularnym odkamienianiu całego ekspresu przy użyciu profesjonalnych środków okamieniających, które skutecznie usuwają osad wapienny z podzespołów ekspresu, poprawiając wydajność urządzenia. A dodatkowo utrzymują smak kawy na najwyższym poziomie. Środki okamieniające możesz dobrać wedle zaleceń producenta, korzystając z jego oferty lub zdecydować się na uniwersalne preparaty.

 

Kody błędów w zmywarce Samsung DMB58AHC

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Kody błędów w zmywarce Samsung DMB58AHC

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się