baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Wąż odpływowy 2.5m do zmywarki TP REFLEX

Indeks: 630-VR-0129
Wyślemy jutro
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej
Zamienniki:
?
Wąż odpływowy do pralki TP REFLEX
1690 Wyślemy jutro
Przedłużacz węża odpływowego 2.5m do zmywarki Siemens
1990 Wyślemy jutro

Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.

Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

W każdej zmywarce znajdują się dwa węże: dopływowy oraz odpływowy. Pierwszy z nich służy do doprowadzania wody, natomiast drugi za jej odprowadzanie. Dzięki tak zaprojektowanemu obiegowi wody, w skład którego wchodzi też hydrostat, elektrozawór i pompa odpływowa, proces mycia naczyń jest przeprowadzany prawidłowo i bez żadnych problemów. 

Ze względu na intensywną eksploatację, węże mogą ulec uszkodzeniu. Przede wszystkim są to usterki mechaniczne, np. przedziurawienie, ale również zapchanie wapiennymi osadami.

Jeśli wąż odpływowy w Twojej zmywarce się zepsuje, koniecznie wymień go na nowy. W innym przypadku może dojść nie tylko do zalania kuchni, ale i poważniejszej awarii sprzętu.

  • Ilość: 1szt.
  • Rodzaj zakończenia węża (Złącze 1): proste  
  • Rodzaj zakończenia węża (Złącze 2): proste
  • Długość węża: 2.5m

Przed złożeniem zamówienia koniecznie zwróć uwagę na dane urządzenia na tabliczce znamionowej, by zidentyfikować jego model. Dzięki temu na pewno zamówisz właściwą część.   Po zakupie nowego produktu zwróć uwagę na jego podłączenie. Wąż nie powinien być zgięty, zbyt mocno naprężony ani za luźny. Chodzi o to, by woda swobodnie przez niego przepływała. 

Opinie o produkcie:

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się