baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Robot kuchenny Rodzaj urządzenia

Stopki do robotów kuchennych

(94 produktów)

Prezentujemy stopki oryginalne i zamienne do robotów kuchennych. Zastosuj filtr a zawęzisz pole wyszukiwania danej części. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to intuicyjnie wyświetlą się części do Twojego modelu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeśli nie wiesz jak nazywa się poszukiwana przez Ciebie część - sprawdź nasze karty złożeniowe. Kiedy będziesz miał wątpliwości jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w prosty sposób. Utrzymanie czystości sprzętów AGD w domu będzie dużo prostsze z proponowanymi przez nas środkami do pielęgnacji. Posiadamy również różnego rodzaju akcesoria.

Dostępność
Stopka do robota kuchennego Kenwood KW650300
Stopka do robota kuchennego Kenwood KW715934
Stopka do robota kuchennego Braun 67000502
Stopka do robota kuchennego Kenwood KW650568
Stopka do robota kuchennego Bosch 00622325
Stopka do robota kuchennego Kenwood KW710611
Stopka do robota kuchennego Kenwood KW714170
Stopka do robota kuchennego Kenwood KW662456
Stopka do robota kuchennego Kenwood KW650491
Stopka do robota kuchennego Kenwood KW651419
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się