Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Robot kuchenny Rodzaj urządzenia

Przystawki do robotów kuchennych Zelmer

Robot kuchenny to urządzenie, które może wyręczyć Cię z większości czynności, znacznie je ułatwić lub przyspieszyć oraz sprawić, że gotowanie stanie się przyjemniejsze. Krojenie, tarcie, mielenie, a nawet robienie makaronu czy sorbetów – to wszystko, i więcej, może być teraz zadaniem jednego urządzenia. Aby te funkcje były możliwe, warto wyposażyć się w odpowiednie przystawki do robota kuchennego Zelmer. Ich sprawne działanie znacznie przyspieszy i ułatwi wykonywanie jakichkolwiek czynności, które w innym wypadku byłyby czasochłonne. Jeżeli chcesz uprzyjemnić sobie gotowanie czy pieczenie, sprawdź, które z akcesoriów najlepiej pasowałyby do Twojej kuchni i oczekiwań. Dzięki North znajdziesz nowe przystawki do robota kuchennego Zelmer – dobieraj je do modelu urządzenia, ale też do swoich potrzeb. Skorzystaj z filtrów na górze strony, aby jeszcze szybciej znaleźć element, którego szukasz. Odwiedź nasz kanał na YouTube, by dowiedzieć się więcej o samodzielnych wymianach i naprawach w Twoich sprzętach domowych.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(10)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Do czego służą przystawki do robota kuchennego Zelmer?

Robot kuchenny zawdzięcza swoją wszechstronność ilości możliwych funkcji, którą zapewniają różnorodne końcówki i przystawki. Każda z nich ma określone zadanie i pomoże Ci w przerobieniu innych typów składników. Jakie przystawki do robota kuchennego Zelmer znajdziesz i w jakich czynnościach Cię wyręczą?

Przystawka do makaronu pozwoli Ci szybko wyrobić ciasto na ulubione makaronowe danie, a także pozwoli wybrać grubość; od spaghetti po tagiatelle. Wałek zapewnia, że ciasto będzie gładkie, a jego brzegi nie będą postrzępione. W niektórych modelach przystawkę do makaronu możesz wykorzystać także do zrobienia ciasta na pizzę. Przystawka do krojenia składników w kostkę oszczędzi sporo czasu – szatkowanie warzyw i owoców to w końcu uciążliwe zadanie. Dzięki specjalnym ostrzom, które często pozwolą też wybrać wielkość kostek, przystawka poszatkuje wybrane produkty w kilka sekund. Pamiętaj jednak, aby warzywa były ugotowane; zbyt twarde produkty mogą uszkodzić noże. Spiralizer to przystawka, która pozwoli Ci zrobić spaghetti z warzyw. Najczęściej używa się jej do przetwarzania w ten sposób marchewek lub cukinii. Wykrajniki w różnych kształtach posiadają ostrza, które w odpowiedni sposób przetwarzają wybrane warzywa w cienkie spirale przypominające makaron. Przystawka do lodów wyposażona jest w pojemnik termiczny, dzięki któremu składniki utrzymają pożądaną temperaturę po wcześniejszym umieszczeniu jej w zamrażarce na określony czas. Przystawka wyposażona jest też w odpowiednią łopatkę, dzięki której składniki w misie mrożą się w równomierny sposób. Młynek to dodatek, który pozwoli zmielić nie tylko ziarnka kawy, ale też produkty takie, jak zioła, nasiona czy ziarna, np. pszenicy lub owsa. Dzięki niemu możesz też samodzielnie zrobić mąkę lub zmielić przyprawy. W większości modeli urządzeń znajdziesz też te bardziej klasyczne przystawki do robota kuchennego Zelmer, jak wyciskarki do owoców, przystawki do mielenia mięsa lub pojemniki blendujące. Dzięki North możesz wybrać te, które najbardziej przydadzą się w Twojej kuchni.

Gorąca pralka podczas prania

Nie panikujmy, jak sprzęt AGD w naszym domu przestanie działać. Wystarczy właściwa diagnoza usterki i dobór części zamiennych. Pomagamy w uporaniu się z problemem awarii. Podpowiadamy także, jak dbać o sprzęty AGD, tak aby cieszyć się ich jak najdłuższym użytkowaniem. Nie tylko duże AGD, ale również elektronika nie ma przed nami tajemnic, stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
scroll top