baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Oczyszczacz powietrza Rodzaj urządzenia

Filtry wstępne do oczyszczaczy powietrza

(54 produktów)

Filtr wstępny pełni ważną rolę w oczyszczaczu powietrza. Jego zadaniem jest zatrzymywanie dużych zanieczyszczeń powietrza takich jak kurz czy sierść, które mogą powodować słabszy przepływ powietrza. Filtr ten znajduje się na początku procesu filtracji, z przodu urządzenia. Składa się z filcowatego materiału składanego jakby w harmonijkę oraz plastikowej ramy, w którą wbudowany jest filc. Filtr wstępny jest wielorazowego użytku, zatem kiedy się zabrudzi wystarczy go umyć i osuszyć, a następnie ponownie zamontować w urządzeniu.

Dostępność
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Suszarka do prania buczy

Sprawność sprzętu AGD to podstawa. Zobacz, jak go naprawić w razie awarii. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Suszarka do prania buczy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się