hamburger menu
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Oczyszczacz powietrza Rodzaj urządzenia
?

Filtry wstępne do oczyszczaczy powietrza

(13 części)

Filtr wstępny pełni ważną rolę w oczyszczaczu powietrza. Jego zadaniem jest zatrzymywanie dużych zanieczyszczeń powietrza takich jak kurz czy sierść, które mogą powodować słabszy przepływ powietrza. Filtr ten znajduje się na początku procesu filtracji, z przodu urządzenia. Składa się z filcowatego materiału składanego jakby w harmonijkę oraz plastikowej ramy, w którą wbudowany jest filc. Filtr wstępny jest wielorazowego użytku, zatem kiedy się zabrudzi wystarczy go umyć i osuszyć, a następnie ponownie zamontować w urządzeniu.

Dostępność
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Promowane produkty

Zamrażarka chłodzi, ale chłodziarka nie

Sprawność sprzętu AGD to podstawa. Zobacz, jak go naprawić w razie awarii. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Zamrażarka chłodzi, ale chłodziarka nie

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się