Części do oczyszczaczy powietrza

(549 produktów)

Części oryginalne i zamienne do oczyszczaczy powietrza. Zastosuj filtr a zawęzisz pole wyszukiwania danej części. Podaj model urządzenia, ułatwi to wyszukanie przez Ciebie części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Przy wyborze części ułatwi Ci plik zawierający pełną listę części dla danego modelu. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube. Uzupełnieniem naszej oferty jest szeroki wybór środków do pielęgnacji oraz akcesoriów do sprzętów AGD.

Dostępność

Co złapie HEPA13?

Oczyszczacze usuwają z powietrza praktycznie wszystkie zanieczyszczenia oraz dodatkowo polepszają jakość wdychanej przez nas mieszanki. Jak to się dzieje? Przede wszystkim należy sobie uświadomić, że oczyszczacz jest to w istocie połączenie odkurzacza oraz wentylatora, z odpowiednio ograniczoną mocą.

oczyszczacz powietrza

System filtrowania powietrza opiera się na jednym lub kilku filtrach - najczęściej są to doskonałe filtry HEPA13. Tego typu wkłady filtrujące oddzielają ze strumienia powietrza co najmniej 99,95% zanieczyszczeń. Skutecznością filtracji ustępują jedynie zaawansowanym systemom filtrującym ULPA, praktycznie niedostępnym na rynku cywilnym. HEPA13 są w stanie wyłowić z powietrza zanieczyszczenia wielkości do 0,3µm - do tej grupy zaliczają się wszystkie roztocza, pyłki kurzu, włosy i część zarodników grzybów.

Kolejnym rodzajem filtrów stosowanych w oczyszczaczach powietrza są filtry wodne. Ich podstawową zaletą jest łatwy w obsłudze filtr wodny o bardzo wysokiej skuteczności. Jednak pozostawiony sam sobie,generuje bardzo nieprzyjemny zapach - dlatego też urządzenia tego typu są raczej mało popularne. Oczyszczacz przepuszcza zasysane powietrze przez filtr, wypuszczając do pomieszczenia mieszankę pozbawioną wszelkich negatywnych czynników - w tym alergenów.

Niektóre modele posiadają funkcję nawiewu, dodatkowo wywołując cyrkulację powietrza w pomieszczeniu. Ich skuteczność jest jednak wątpliwa ze względu na ograniczoną przez filtr przepustowość. Urządzenia łączące funkcje oczyszczania powietrza oraz wentylacji pomieszczenia można spotkać między innymi pod marką Dyson.

Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Oczyszczacz powietrza to urządzenie, dzięki któremu w naszym mieszkaniu zawsze panuje przyjemna atmosfera świeżości. Odświeżacze usuwają nieprzyjemne zapachy, filtrują powietrze i usuwają grzyby i roztocza. Urządzenie bazuje na wymiennych filtrach, przez które przepuszczany jest strumień powietrza. Filtry, jak wiadomo, ulegają zużyciu i muszą być regularnie wymieniane.

W naszej bazie danych znaleźć można elementy zapasowe, części i filtry do większości dostępnych na rynku odświeżaczy. Oferujemy filtry węglowe oraz elektrostatyczne, silniki, koła, elementy obudowy i wentylatory, a nasza oferta składa się z produktów renomowanych producentów: AEG, Bosch, Philips, Siemens, Zanussi i wiele innych. Proponujemy także zapoznać się z naszą bogatą bazą zamienników.

Kostkarka przecieka

Nie panikujmy, kiedy urządzenie przestaje działać. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Kostkarka przecieka

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się