baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Oczyszczacz powietrza Rodzaj urządzenia

Filtry wodne do oczyszczaczy powietrza

(9 produktów)

W oczyszczaczach powietrza nie miej ważny jest filtr wodny. Jego zadaniem jest pochłanianie osadów i zanieczyszczeń z powietrza. Poprawia także jakość nawilżanego powietrza. Jego praca w urządzeniu polega na obracaniu się w rynience, która jest wypełniona wodą. Aby filtr wodny jak najlepiej spełniał swoją rolę, należy go regularnie konserwować. Czyścimy go przyjemniej raz w miesiącu lub częściej, jeśli pojawi się nieprzyjemny zapach albo zauważymy osad z kamienia. Niektóre urządzenia są wyposażone w automatyczne kontrolki, które dają znać o konieczności czyszczenia lub wymiany filtra. Domowym sposobem czyszczenia filtra jest moczenie go przez ok. pół godziny w roztworze wody wraz z 2 łyżeczkami kwasku cytrynowego.

Zatkana pralka – co robić?

Kiedy przestaje nam działać jakiś sprzęt AGD nie porzucajmy go od razu na straty. Sprawdź, czy sam podejmiesz się wyzwania i naprawisz sprzęt. Samodzielna naprawa nie musi być trudna, z nami poradzisz sobie bez problemu. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem. Nie tylko duże AGD, ale również elektronika nie ma przed nami tajemnic, stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Zobacz rozwiązanie
Zatkana pralka – co robić?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się