baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Oczyszczacz powietrza Rodzaj urządzenia

Filtry wodne do oczyszczaczy powietrza

(19 produktów)

W oczyszczaczach powietrza nie miej ważny jest filtr wodny. Jego zadaniem jest pochłanianie osadów i zanieczyszczeń z powietrza. Poprawia także jakość nawilżanego powietrza. Jego praca w urządzeniu polega na obracaniu się w rynience, która jest wypełniona wodą. Aby filtr wodny jak najlepiej spełniał swoją rolę, należy go regularnie konserwować. Czyścimy go przyjemniej raz w miesiącu lub częściej, jeśli pojawi się nieprzyjemny zapach albo zauważymy osad z kamienia. Niektóre urządzenia są wyposażone w automatyczne kontrolki, które dają znać o konieczności czyszczenia lub wymiany filtra. Domowym sposobem czyszczenia filtra jest moczenie go przez ok. pół godziny w roztworze wody wraz z 2 łyżeczkami kwasku cytrynowego.

Dostępność
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Suszarka do prania buczy

Kiedy przestaje nam działać jakiś sprzęt AGD nie porzucajmy go od razu na straty. Sprawdź, czy sam podejmiesz się wyzwania i naprawisz sprzęt. Samodzielna naprawa nie musi być trudna, z nami poradzisz sobie bez problemu. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem. Nie tylko duże AGD, ale również elektronika nie ma przed nami tajemnic, stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Zobacz rozwiązanie
Suszarka do prania buczy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się