Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Oczyszczacz powietrza Rodzaj urządzenia

Filtry hepa do oczyszczaczy powietrza

(109 produktów)

Filtr hepa występujący w oczyszczaczu powietrza pełni bardzo ważną rolę. Odpowiada za redukcję zanieczyszczeń w powietrzu. Usuwa prawie do 100% wszelkich bakterii i oddaje czyste powietrze. Jest więc idealnym rozwiązaniem dla alergików.  Stosowany jest nie tylko w warunkach domowych, ale także w przemyśle, zakładach farmaceutycznych i szpitalach.  Filtr ten jest zbudowany z mikrowłókien szklanych i mieści się wewnątrz oczyszczacza.  Dla uzyskania jak najlepszych efektów pracy urządzenia, zaleca się regularne czyszczenie filtra hepa. A po jego całkowitym zużyciu – wymianę na nowy.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę

W momencie awarii urządzeń AGD nie musimy panikować. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top