baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Oczyszczacz powietrza Rodzaj urządzenia

Filtry hepa do oczyszczaczy powietrza

(61 produktów)

Filtr hepa występujący w oczyszczaczu powietrza pełni bardzo ważną rolę. Odpowiada za redukcję zanieczyszczeń w powietrzu. Usuwa prawie do 100% wszelkich bakterii i oddaje czyste powietrze. Jest więc idealnym rozwiązaniem dla alergików.  Stosowany jest nie tylko w warunkach domowych, ale także w przemyśle, zakładach farmaceutycznych i szpitalach.  Filtr ten jest zbudowany z mikrowłókien szklanych i mieści się wewnątrz oczyszczacza.  Dla uzyskania jak najlepszych efektów pracy urządzenia, zaleca się regularne czyszczenie filtra hepa. A po jego całkowitym zużyciu – wymianę na nowy.

Dostępność
Filtr HEPA do oczyszczacza powietrza Philips FY518530
Filtr HEPA do oczyszczacza powietrza Dyson 96870705
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Skąd piasek w zmywarce?

W momencie awarii urządzeń AGD nie musimy panikować. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Skąd piasek w zmywarce?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się