baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Oczyszczacz powietrza Rodzaj urządzenia

Filtry węglowe do oczyszczaczy powietrza

(115 produktów)

Filtry to najważniejszy element oczyszczacza powietrza. Nie inaczej jest w przypadku filtra węglowego. Usuwa on szkodliwe lotne związki organiczne oraz pochłania nieprzyjemne zapachy. W trakcie jego działania nie zachodzą żadne reakcje chemiczne i nie ma skutków ubocznych. Filtr ten ma prostokątny kształt, jest wykonany z materiału i opakowany w plastikową ramę. Dla uzyskania jak najlepszych efektów pracy oczyszczacza, należy regularnie czyścić lub wymieniać filtr. Na rynku jest dostępny rodzaj impregnowanego filtra węglowego, który łatwo można opłukać pod bieżącą wodą.

Dostępność
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Suszarka do prania buczy

Nie panikujmy, jak sprzęt AGD w naszym domu przestanie działać. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Suszarka do prania buczy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się