Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Pojemniki do lodówek Gaggenau

  1. north.pl
  2. Części do lodówek
  3. Części do lodówek Gaggenau
  4. Pojemniki do lodówek Gaggenau
  5. x

Pojemniki do lodówek Gaggenau

Prezentujemy Pojemniki oryginalne i zamienne do lodówek Gaggenau. Używając filtrów nie będziesz marnował czasu na szukanie potrzebnej części. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to intuicyjnie wyświetlą się części do Twojego modelu. Jeżeli masz problem ze znalezieniem tabliczki znamionowej w lodówce, pokierujemy Ciebie w stronę tylnej ścianki obudowy Twojej lodówki. Skorzystaj z listy części dostępnej na stronie internetowej, aby znaleźć szukaną część. Wychodząc naprzeciw Ciebie zamieścilismy krótki filmik instruktażowy na kanale YouTube, jak samodzielnie wymienić uszczelkę w lodówce. Chcesz przedłużyć żywotność swojego urządzenia? Skorzystaj z naszego bogatego asortymentu na środki pielęgnacyjne do sprzętów AGD.

Jak korzystać z opcji Gastronorm

Pojemniki do lodówek Gaggenau Modularny system pojemników Gastronorm pozwala na personalizację wyznaczonej strefy pod kątem ilości oraz rodzaju przechowywanej żywności. Jak najskuteczniej wykorzystać pojemniki Gastronorm? Trzyczęściowa strefa pozwala na zastosowanie od jednego do trzech pojemników. Co istotne, zasobniki tego systemu zaprojektowane zostały w zgodności z ogólnoświatowymi normami porcjonowania żywności – bez problemu więc nadadzą się do przechowywania pojedynczej porcji obiadowej lub ściśle wyznaczonej ilości deseru. Pojedyncze tacki o pojemności 1,5 litra sprawdzą się doskonale także w roli pojemników na plastry wędlin i sera. Głębokość 40 mm pozwala także na przechowywanie pojedynczej porcji zupy lub sosu.

Zapełnienie stredy modułowej trzema małymi tackami zapewnia maksymalną elastyczność oraz pozwala na błyskawiczne serwowanie najważniejszych przystawek i deserów na stół. Większe tace o pojemności 3 litrów pozwalają na przechowywanie posiłków o nieregularnych wymiarach: pieczonych kurzych udek, placków ziemniaczanych i naleśników. Kwadratowy kształt trzylitrowych tacek pozwala na przechowywanie posiłku dokładnie w takiej formie, w jakiej zaplanowano jego podanie. Zapełnienie strefy Gastronorm jedną tacą trzylitrową i uzupełnienie wolnego miejsca pojedynczą tacką o pojemności 1,5 litra pozwala na serwowanie gotowego zestawu złożonego z dania głównego i dodatków: naleśników z powidłami, pieczeni z sosem lub kotletów z surówką. Należy oczywiście pamiętać, że w lodówce nie wolno przechowywać pojemników wypełnionych gorącymi potrawami.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: