baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Zmywarka Rodzaj urządzenia

Filtry zgrubne do zmywarek

(148 produktów)

Filtr zgrubny w zmywarce zatrzymuje resztki żywności pozostałe po myciu. Dba o to, żeby zabrudzenia nie przedostały się do innych części, takich jak silnik czy pompa myjąca.  Mieści się on wewnątrz urządzenia, na dole, obok pompy. Ma koszyczkowy kształt. Jest najczęściej wykonany z plastiku. Nierzadko jest sprzedawany w zestawie razem z mikrofiltrem.  Bardzo ważne jest regularne czyszczenie filtra. Wystarczy opłukać go pod bieżącą wodą.  Systematyczna konserwacja pozwoli zachować urządzenie w dobrej kondycji na lata.

Dostępność
3390
Wyślemy dziś!
5990
Wyślemy dziś!
699
Wyślemy dziś!
3690
Wyślemy dziś!
2290
Wyślemy pojutrze!
5490
Wyślemy pojutrze!
1190
Wyślemy pojutrze!
1490
Wyślemy pojutrze!
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Promowane produkty

Zapchany płaszcz wodny w zmywarce – objawy

W momencie awarii urządzeń AGD nie musimy panikować. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Zapchany płaszcz wodny w zmywarce – objawy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się