baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Zmywarka Rodzaj urządzenia

Filtry płaskie do zmywarek

(190 produktów)

Filtr ten, podobnie jak pozostałe w zmywarce, ma za zadanie zatrzymywać resztki jedzenia tak, aby nie przedostawały się do innych elementów. Z tą różnicą, że filtr płaski odpowiada za eliminowanie większych resztek jedzenia, jak np. kości z mięsa.  Znajduje się on niedaleko pozostałych filtrów, we wnętrzu zmywarki, na dole.  Jak sama nazwa wskazuje, jest płaski, o prostokątnym lub okrągłym kształcie, z otworem po środku.  Filtr należy myć regularnie, co kilka tygodni. Wszystko zależy od częstotliwości użytkowania zmywarki. 

Dostępność
3790
Wyślemy jutro!
9990
Wyślemy jutro!
11000
Wyślemy jutro!
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Promowane produkty

Zapchany płaszcz wodny w zmywarce – objawy

Kiedy przestaje nam działać jakiś sprzęt AGD nie porzucajmy go od razu na straty. Właściwe określenie problemu usterki to klucz do samodzielnej naprawy. Wskazujemy, jak z naszą pomocą wykonać to w domowym zaciszu. Dodatkowo podpowiadamy, jak dbać o sprzęt, aby przedłużyć jego żywotność. Dajemy "drugie życie" urządzeniom.

Zobacz rozwiązanie
Zapchany płaszcz wodny w zmywarce – objawy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się