Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Rolki koszy do zmywarek Neff

  1. north.pl
  2. Części do zmywarek
  3. Części do zmywarek Neff
  4. Rolki koszy do zmywarek Neff
  5. x

Rolki koszy do zmywarek Neff

Przedstawiamy oryginalne i zamienne Rolki koszy do zmywarek Neff. Użyj filtrów, aby szybciej znaleźć właściwą część. Wpisując model sprzętu w wyszukiwarkę uzyskasz dostęp do oryginalnych części, jak i zamienników. Chcesz znaleźć tabliczkę znamionową swojej zmywarki? Podpowiadamy, że znajdziesz ją zazwyczaj przy bocznej krawędzi drzwi. Przy wyborze części ułatwi Ci plik zawierający pełną listę części dla danego modelu. Nie wiesz jak naprawić zepsuty spryskiwacz w zmywarce? Jeżeli wejdziesz na nasz kanał YouTube dowiesz się, jak szybko i bezpiecznie dokonać samodzielnej naprawy. Wspierając domowe naprawy określiliśmy dla Ciebie trudność naprawy dla większości części wymiennych.

Jak radzić sobie z uszkodzeniami rolek kosza w zmywarkach marki Neff?

Wymiana rolek kosza w zmywarkach Neff

Montaż rolek do koszy w zmywarkach marki Neff jest bardzo prosty. W celu wymiany uszkodzonej rolki należy wysunąć i wyjąć kosz z komory urządzenia, po czym w zależności od modelu należy wykręcić śrubkę mocującą kółko do kosza lub wypiąć klips utrzymujący rolkę we właściwym miejscu. Nową rolkę wystarczy przykręcić lub wcisnąć w miejsce starej. Jak dbać o rolki? Przede wszystkim nie należy nadmiernie przeciążać kółek. Zbyt dużo ciężkich naczyń załadowanych do kosza może spowodować pęknięcie osi lub klipsu mocującego. Należy także unikać sytuacji, gdy kosz opiera się tylko na części rolek – na przykład na dwóch tylnich.

Zaleca się także regularne czyszczenie rolek pod bieżącą wodą w celu usunięcia tłuszczów, resztek pożywienia i kamienia. Zanieczyszczenia mogą blokować rolkę oraz osłabiać materiał, z którego jest wykonana. Do pielęgnacji rolek koszy należy wykorzystywać delikatne preparaty czyszczące lub płyn do mycia naczyń. Dostępne na rynku zamienniki rolek do zmywarek marki Neff zazwyczaj dedykowane są do urządzeń marki Bosch, Siemens lub Hanseatic. Nie różnią się one od oryginału praktycznie niczym ze względu na ujednolicenie projektów oraz standardów produkcji urządzeń domowych tych marek. Dlatego też swobodnie można wykorzystywać rolki wymienionych producentów do zastąpienia pierwotnie montowanych kółek. Jedynym warunkiem jest zatwierdzenie danego typu rolek jako pasującego zamiennika. Przed zakupem elementów zamiennych wystarczy za pomocą oznaczeń modelu sprawdzić dostępne zamienniki.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: