baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Odkurzacz Rodzaj urządzenia

Turboszczotki do odkurzaczy Electrolux

(71 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne turboszczotki do odkurzaczy marki Electrolux. Użyj filtrów, aby szybciej dopasować część do Twojego sprzętu. Możesz także wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu do którego szukasz części spisując go z tabliczki znamionowej. Chcesz wymienić rurę do odkurzacza i zastanawiasz się, czy nowa będzie pasować? Znajdź tabliczkę znamionową na spodzie odkurzacza, a dowiesz się czy pasuje do Twojego modelu odkurzacza. Skorzystaj z listy części dostępnej na stronie internetowej, aby znaleźć szukaną część. Nie wiesz jak w zdemontować uchwyt węża? Filmik pokazowy na platformie YouTube pokaże Ci, jak w prosty i bezpieczny sposób dokonasz tego samodzielnie. Posiadamy również spory wybór akcesoriów i środków pielęgnacyjnych do różnych sprzętów AGD.

Kategoria części:
Dostępność
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Odkurzanie ze zdwojoną mocą 

turboszczotka electrolux

Dobór odpowiedniej ssawki znacznie poprawia jakość odkurzania. Warto używać ich zgodnie z przeznaczeniem, żeby nie namachać się niepotrzebnie. Nie inaczej jest w odkurzaczu Electrolux, który oferuje naprawdę szeroki wachlarz ssawek. Turboszczotki, ssawki kombi, do tapicerki, szczelinowe mają nam pomóc tam, gdzie brud jest uporczywy i inne metody zawodzą. Prym wiedzie turboszczotka Electrolux, która charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością oraz właściwościami skrętnymi. Obracający się wewnątrz ssawki wałek przenika do najdalszych warstw dywanów i chodniczków. Usuwa sierść, włosy, kurz, a także paprochy. Spore gabaryty ssawki pozwalają na szybsze pozbycie się zanieczyszczeń z odkurzanej powierzchni.

Dostępne są również turboszczotki w wersji mini, ale o maxi działaniu. Świetnie sobie poradzą np. z zabrudzeniem na kanapie. Dzięki wbudowanym paskom elektrostatycznym dodatkowo przyciągają kurz. Warto pamiętać, że ssawki te czyści się, ponieważ włosy lubią się tam wkręcać. Zdecyduj się czy stawiasz na czysty dom, czy na półśrodki.

Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się