baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Odkurzacz Rodzaj urządzenia

Turboszczotki do odkurzaczy

(375 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne turboszczotki jak i ich odpowiedniki do odkurzaczy. Zastosowanie filtrów ułatwi Tobie poruszanie sie po stronie. Możesz także wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu do którego szukasz części spisując go z tabliczki znamionowej. Potrzebujesz kółka tylnego do odkurzacza, ponieważ stare się połamało? Spisz model odkurzacza z tabliczki znamionowej znajdującej się na spodzie odkurzacza, a szybko dopasujesz odpowiednią część. Masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz? Zobacz nasze karty złożeniowe, które na pewno ułatwią Ci zadanie. Masz problem z wymianą części w odkurzaczu? Zapraszamy na nasz kanał YouTube. Tam dowiesz się, jak zdemontować popsutą część i wstawić nową. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

Kategoria części:
Dostępność
Turboszczotka do odkurzacza MPM MOD0751
Turboszczotka do odkurzacza Zelmer 11020546
Turboszczotka do odkurzacza Tefal FS9100025720
Turboszczotka do odkurzacza Zelmer 17004628
Turboszczotka do odkurzacza Dyson 96354404
Turboszczotka do odkurzacza Dyson 91549908
Turboszczotka do odkurzacza Gorenje 621964
Turboszczotka do odkurzacza Hoover 35601796
5390
Wyślemy dziś
Turboszczotka do odkurzacza Karcher 29030010
Turboszczotka do odkurzacza Hoover J57 35601239
Turboszczotka do odkurzacza Dyson 949852-05
Turboszczotka do odkurzacza Gorenje 574568
Turboszczotka do odkurzacza Gorenje 577278
Turboszczotka do odkurzacza Rowenta ZR901701
Turboszczotka do odkurzacza Hoover J51 35601163
Turboszczotka do odkurzacza Rowenta RSRH5971
Turboszczotka do odkurzacza Rowenta ZR900601
Turboszczotka do odkurzacza Rowenta RSRT2442
6990 4490
Wyślemy dziś
Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Postaw na profesjonalną turboszczotkę

turboszczotka

Ze względu na szeroką gamę dodatkowych końcówek i akcesoriów, odkurzacz pozwala w szybki sposób oczyścić praktycznie wszystkie miejsca w domu, nawet te trudno dostępne. Nie ukryją się również żadne zanieczyszczenia – w zależności od rodzaju ssawki, bez najmniejszych trudności uda się wciągnąć sierść, kurz z mebli, piasek, włosy etc. Jedną z najciekawszych opcji na poszerzenie możliwości odkurzacza jest turboszczotka, która w swoim wnętrzu posiada obrotowe wałki ze szczotkami, obracające się podczas oczyszczania powierzchni.

Ich precyzyjna konstrukcja sprawia, że nie ma problemów z wciągnięciem nawet najdrobniejszych zabrudzeń. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje tego typu końcówek, przeznaczonych do odkurzaczy popularnych producentów. Aby dobrać odpowiednią część do swojego modelu urządzenia, spisz jego dane z tabliczki znamionowej. Turboszczotka to świetne rozwiązanie dla każdej osoby, która ceni sobie szybkie oraz dokładne sprzątanie, a także nowoczesne, innowacyjne rozwiązania.

Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

Jeżeli sprzęt AGD przestanie działać, nie musimy siać paniki. Poprawne określenie problemu to gwarancja sukcesu na rozwiązanie usterki. Pokazujemy, że dasz radę zrobić to samodzielnie z naszym udziałem. Podajemy także tipy, dzięki którym Twój sprzęt będzie działał dłużej. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą.

Zobacz rozwiązanie
Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się