baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Odkurzacz Rodzaj urządzenia

Filtry do odkurzaczy Electrolux

(248 produktów)

Jednym z najważniejszych elementów w odkurzaczach Electrolux są filtry, które dbają o to, aby cząsteczki pyłów i brudu nie rozprzestrzeniały się z powrotem.  Wyróżniamy kilka rodzajów filtrów, które zależne są od stopnia zaawansowania technologicznego danego urządzenia.  Filtry, które na pewno znajdziesz w swoim urządzeniu to: filtr silnika, wylotowy, mikrofiltr.  Czasami można spotkać filtry cylindryczne, które swoim kształtem przypominają zwiniętą harmonijkę. Jednak zazwyczaj filtry są jednorazowe, w przypadku zabrudzenia wymienia się je na nowe ze względów higienicznych. Wymiana filtrów w odkurzaczu [%model] [%producent] jest bardzo prosta i każdy użytkownik poradzi sobie z nią samodzielnie.

Dostępność
Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Niezawodna moc w odkurzaczu Electrolux

filtr do odkurzacza electrolux

Wpływ na odkurzanie ma wiele czynników. Siła wciągania zanieczyszczeń i kurzu uzależniona jest nie tylko od parametrów samego odkurzacza, ale również od stanu filtrów, worka i drożności rury. W znaczny sposób możesz poprawić jakość odkurzania, jeżeli stale dbasz o regularną wymianę części eksploatacyjnych.

Odkurzacze Electrolux występują w formie klasycznej workowej oraz bezworkowej. Ostatnio modny odkurzacz pionowy z serii Ergorapido szturmem wdarł się na salony i walczy z konkurencją o wysokie podium. Zastosowany filtr do odkurzacza Electrolux wyróżnia się cylindrycznym kształtem lub płaską kratką ze zwiniętym w harmonijkę materiałem chłonnym. Większość filtrów po zabrudzeniu należy bezzwłocznie wymienić, ponieważ nie nadają się do mycia i ponownego użycia. Rozpadną się w kontakcie z wodą. Otrzepywanie i wybieranie zanieczyszczeń również nie przywróci im pierwotnych właściwości, dlatego, że bakterie oraz roztocza gromadzą się, a gołym okiem ich nie widać. Odczują to szczególnie alergicy i astmatycy.

Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

Nie panikujmy, kiedy urządzenie przestaje działać. Zrozumienie zasady działania sprzętu to podstawa do wykonania wielu napraw. Pomagamy w uporaniu się z drobnymi awariami. Przekazujemy Wam również przydatną wiedzę na temat dbania o sprzęt AGD. Stale pogłębiamy naszą wiedzę, aby móc pomagać wam jeszcze więcej.

Zobacz rozwiązanie
Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się