W dniu dzisiejszym infolinia jest nieczynna.
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Maszynka do mielenia Rodzaj urządzenia

Komory do maszynek do mielenia

(25 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne komory jak i ich odpowiedniki do maszynek do mielenia. Możesz skorzystać z filtrów by szybciej znaleźć odpowiednią część. By mieć pewność, że części pasują do Twojego sprzętu wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Nie wiesz jak nazywa się część, którą musisz znaleźć? Sprawdź nasze karty złożeniowe. W przypadku, kiedy nie wiesz jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak zrobić to najprościej. Sprawdź również naszą ofertę akcesoriów i środków pielęgnacyjnych.

Kategoria części:
Dostępność
Obudowa ślimaka nr 5 do maszynki do mielenia Bosch 00262066
Obudowa ślimaka do maszynki do mielenia Kenwood KW715879
Obudowa ślimaka do maszynki do mielenia Kenwood KW712682
Obudowa szatkownicy do maszynki do mielenia Gorenje 280558
Obudowa ślimaka do maszynki do mielenia Kenwood KW658546
Obudowa szatkownicy do maszynki do mielenia Bosch 12028937
Obudowa ślimaka nr 8 do maszynki do mielenia Bosch 00753388
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Zepsute urządzenie nie musi oznaczać końca jego żywota. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się