Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Pojemniki do lodówek Siemens

  1. north.pl
  2. Części do lodówek
  3. Części do lodówek Siemens
  4. Pojemniki do lodówek Siemens
  5. x

Pojemniki do lodówek Siemens

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne Pojemniki do lodówek marki Siemens. Zastosowanie filtrów ułatwi Tobie poruszanie sie po stronie. Wpisz model swojego sprzętu w wyszukiwarkę, by mieć pewność doboru części. Jeżeli nie wiesz gdzie może znajdować się tabliczka znamionowa spróbuj wyjąć pojemnik na warzywa i zajrzyj na ściankę. Jeżeli masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz zajrzyj w nasze karty złożeniowe. Wychodząc naprzeciw Ciebie zamieścilismy krótki filmik instruktażowy na kanale YouTube, jak samodzielnie wymienić uszczelkę w lodówce. Chcesz cieszyć się czystością swoich sprzętów jak najdłużej? Zakup profesjonalne środki do pielęgnacji sprzętów AGD w naszym sklepie.

Jak dbać o pojemniki w lodówkach marki Siemens

Pielęgnacja pojemników do lodówek Siemens

Pojemniki w lodówkach marki Siemens przeznaczone są do przechowywania żywności łatwo się psującej, soczystej lub po prostu posiadającej intensywny zapach. Dlatego też regularne czyszczenie wnętrza zasobników jest tak ważne. Pozostałości tego rodzaju żywności mogą zanieczyszczać wnętrze pojemnika, wypełniając zasobnik intensywną wonią. Zapachami tymi mogą również "nasiąkać" kolejne produkty przechowywane wewnątrz pojemnika. Jak czyścić pojemniki w lodówkach marki Siemens? Kilku zasad należy przestrzegać bezwzględnie. Po pierwsze, do czyszczenia pojemników – zarówno powierzchni zewnętrznej, jak i wnętrza – należy używać wyłącznie przeznaczonych do pielęgnacji wnętrza lodówki preparatów.

Tego typu chemia jest delikatna, w większości przypadków skład preparatów nie stanowi realnego zagrożenia po spożyciu niewielkich ilości, a przede wszystkim – preparaty przeznaczone do czyszczenia wnętrza komory lodówki nie reagują z tworzywami sztucznymi. Oznacza to, że po czyszczeniu nie tworzą się przebarwienia, a tworzywo zastosowane jako główny materiał pojemnika nie traci na wytrzymałości nawet po wielokrotnym czyszczeniu. Większość preparatów tego typu posiada także przyjemny zapach. Bezwzględnie należy unikać natomiast silnej chemii czyszczącej, przeznaczonej z reguły do intensywnego szorowania. Drugą z zasad jest dokładność – wystarczy pominąć podczas czyszczenia choćby i jeden róg pojemnika, by pozostałości pożywienia zaczęły po pewnym czasie, mówiąc kolokwialnie, śmierdzieć. Czyszcząc pojemnik, należy więc skupić się na wszelkich zakamarkach, w których najczęściej zalegają zanieczyszczenia i pozostałości potraw.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: