Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Lodówka Rodzaj urządzenia

Półki do lodówek Gorenje

Półki do lodówki Gorenje to niezbędne elementy wyposażenia tego urządzenia. Dzięki nim wnętrze tego sprzętu może mieć estetyczny wygląd i być dobrze zorganizowane. Części te są najczęściej wykonywane z trwałego, solidnego plastiku lub ze szkła. Są jednak intensywnie eksploatowane, a więc nic dziwnego, że mogą ulegać uszkodzeniom mechanicznym. Zazwyczaj są one skutkiem zbyt dużej ilości produktów lub zbyt mocnego zamykania drzwi urządzenia. To często prowadzi do zniszczeń takich, jak złamania czy też pęknięcia. W takim wypadku półkę należy wymienić na nową, aby zapobiec całkowitemu jej złamaniu i uszkodzeniu innych elementów oraz produktów spożywczych. Nowe części znajdziesz w ofercie North – zarówno oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki dobrej jakości. Możesz wybierać wśród półek drzwi, półek na butelki, na jajka i wielu innych. Dobierając nowe elementy do swojej lodówki Gorenje, sprawdzaj oznaczenia z tabliczki znamionowej, by mieć pewność, że będą pasować do Twojego urządzenia. Odwiedź także nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz instrukcje dotyczące napraw i wymian. YouTube pokaże Ci jak wymienić, dobrać, a także zamontować zawiasy. Posiadamy również spory wybór akcesoriów i środków pielęgnacyjnych do różnych sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
6890
Wyślemy jutro
outlet Outlet już od 3500
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(8)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(14)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(34)
3890
Wyślemy dziś
outlet Outlet już od 1900
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Półka do lodówki Gorenje – jak zapobiegać uszkodzeniom?

Półka do lodówki Gorenje jest niezbędną częścią każdego z tych sprzętów domowych. To właśnie ona dba o to, by nasze produkty były przechowywane bezpiecznie i w zorganizowany sposób. Półki do lodówki Gorenje utrzymują spore ciężary, a więc mogą ulegać uszkodzeniom mechanicznym np. na skutek przeciążenia produktami czy zbyt mocnego zamykania drzwi urządzenia. Szklane półki mogą zostać wyszczerbione podczas czyszczenia lub przesuwania twardymi artykułami spożywczymi. Te zrobione z plastiku mogą z kolei łatwo pęknąć na skutek użytkowania. W takich przypadkach należy wymienić je na nowe, dobrane do urządzenia z pomocą oznaczeń z tabliczki znamionowej. Ważne jest, aby półka do lodówki Gorenje była dopasowana, ponieważ elementy mogą różnić się od siebie sposobem montażu, materiałem czy wymiarami. Aby przedłużyć życie tych części, ważne jest aby regularnie czyścić je specjalnymi środkami. Możesz także wyposażyć się w maty antypleśniowe, które pochłaniają wilgoć i zapobiegają powstawaniu grzyba i pleśni. Nie przeciążaj półek produktami, ponieważ może to poskutkować nie tylko ich ponownym uszkodzeniem, ale także zaburzonym przepływem powietrza w urządzeniu.

Nie działa No Frost w lodówce

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Stale pogłębiamy naszą wiedzę, aby móc pomagać wam jeszcze więcej.

Zobacz rozwiązanie
Nie działa No Frost w lodówce
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top