Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Zawiasy do lodówek Gaggenau

  1. north.pl
  2. Części do lodówek
  3. Części do lodówek Gaggenau
  4. Zawiasy do lodówek Gaggenau
  5. x

Zawiasy do lodówek Gaggenau

Poniżej zestawiono Zawiasy oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do lodówek marki Gaggenau. Skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie by szybciej odnaleźć daną część. Wpisując model sprzętu w wyszukiwarkę uzyskasz dostęp do oryginalnych części, jak i zamienników. Szukając tabliczki znamionowej dla swojej lodówki kieruj się w stronę półek na warzywa, na ściance jest możliwość wystąpienia tabliczki. Sprawdź nasze karty złożeniowe, aby upewnić się jakiej części poszukujesz. Zobacz jak łatwo można wymieniać i naprawiać części w lodówce na naszym kanale YouTube. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria i środki do pielegnacji sprzętów.

O czym pamiętać wymieniając zawiasy w lodówkach marki Gaggenau

Zawiasy do lodówek Gaggenau Zawiasy w lodówkach marki Gaggenau można przełożyć w celu zmiany strony otwierania drzwi. Jak jednak tego dokonać? Do wymontowania i ponownego montażu wszystkich elementów potrzebne są jedynie podstawowe narzędzia. Samo przekładanie jest wyjątkowo proste – wykręcić elementy mocujące, wyjąć zaślepki po drugiej stronie futryny, przykręcić zawiasy po drugiej stronie komory.

Należy jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Po pierwsze: stosowane w chłodziarko – zamrażarkach marki Gaggenau zawiasy marki Hettich należy przekładać "po skosie". W praktyce oznacza to, że zawias do tej pory stosowany jako lewy górny zamontować można wyłącznie jako prawy dolny, natomiast zawias lewy dolny – jako prawy górny. Wyłącznie taka konfiguracja pozwoli na poprawny montaż drzwi do zawiasów. Po drugie, podczas demontażu drzwi należy pamiętać o opróżnieniu wszystkich półek i balkoników z produktów spożywczych, następnie w miarę możliwości należy także zdemontować balkoniki i pojemniki. Ograniczy to ryzyko uszkodzeń. Po trzecie, wymontowane drzwi należy postawić w pionie i oprzeć o płaską powierzchnię, przykładowo o ścianę. Same drzwi, szczególnie w wersjach urządzeń zabudowanych, są dość ciężkie – podczas demontażu należy zachować ostrożność, gdyż upuszczenie drzwi na stopy z pewnością skończy się uszkodzeniami ciała. Podczas montażu zawiasów w nowym miejscu należy dokładnie dokręcić wszystkie elementy montażowe w celu zapewnienia płycie drzwi stabilnego oparcia i wyeliminowania potencjalnych uszkodzeń.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: