Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Pojemniki do lodówek Bosch

  1. north.pl
  2. Części do lodówek
  3. Części do lodówek Bosch
  4. Pojemniki do lodówek Bosch
  5. x

Pojemniki do lodówek Bosch

Oryginalne i zamienne Pojemniki do lodówek Bosch. Skorzystaj z filtrów by szybciej znaleźć odpowiednią część. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Szukając tabliczki znamionowej dla swojej lodówki kieruj się w stronę półek na warzywa, na ściance jest możliwość wystąpienia tabliczki. Nie masz pewności, że część jest właściwa? Zobacz nasze karty złożeniowe. Wychodząc naprzeciw Ciebie zamieścilismy krótki filmik instruktażowy na kanale YouTube, jak samodzielnie wymienić uszczelkę w lodówce. Posiadamy także szeroki wybór akcesoriów i środków do pielęgnacji sprzętów.

Jak dbać o pojemniki w lodówkach marki Bosch?

Pielęgnacja pojemników do lodówek Bosch

Pojemniki wykorzystywane w chłodziarko – zamrażarkach marki Bosch wykonane są z tworzywa lub specjalnego szkła. Materiały te pod wpływem substancji chemicznych lub związków organicznych mogą z czasem tracić na wytrzymałości. Często także wystawione na działanie chemii tworzywo odbarwia się, tracąc naturalny połysk i kolor. Dlatego też niezmiernie ważne jest regularne, dokładne czyszczenie pojemników w komorze chłodziarki oraz zamrażarki. Do czyszczenia zasobników pod żadnym pozorem nie należy używać silnych preparatów przeznaczonych do intensywnego szorowania – tego typu właśnie preparaty najmocniej wpływają na wytrzymałość pojemników.

Do pielęgnacji wyposażenia komory należy wykorzystywać dedykowane preparaty mające działanie odtłuszczające, odświeżające i odkażające. Większość środków czystości przeznaczonych do czyszczenia wnętrza lodówki posiada przyjemny zapach, dzięki czemu wyczyszczone pojemniki nie tylko błyszczą, ale także wypełniają wnętrze komory przyjemnym, neutralnym zapachem. Podczas czyszczenia należy zwracać uwagę na zakamarki i narożniki pojemnika, gdyż to tam właśnie gromadzi się najwięcej resztek pożywienia, osadów i zanieczyszczeń. Po dokładnym wyczyszczeniu pojemnik należy opłukać pod bieżącą wodą lub – gdy zasobnik jest na stałe zamontowany w komorze – przetrzeć wilgotną szmatką. Niektóre z preparatów czyszczących nie stanowią zagrożenia dla zdrowia nawet po spożyciu niewielkich ilości, lecz jest to raczej zabezpieczenie "na wszelki wypadek i z pewnością nikt nie ma ochoty sprawdzać tego na własnej skórze.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: