Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Ekspres do kawy Rodzaj urządzenia

Tacki ociekowe do ekspresów do kawy

Tacki ociekowe do ekspresu to wykonane z plastiku, wyjmowane elementy urządzenia, których zadaniem jest gromadzenie wypływającej wody. Najczęściej wpada ona do tacki przy automatycznym czyszczeniu, parzeniu kawy, włączaniu czy wyłączaniu ekspresu lub po spienianiu mleka. Dzięki temu urządzenie może działać wydajnie i płynnie. Tackę należy opróżniać codziennie, kiedy zostanie zapełniona lub kiedy o takiej konieczności poinformuje nas ekspres. Ze względu na jej funkcję, jest to naturalne, że tacka ociekowa do ekspresu jest zawsze napełniona pewną ilością wody i nie oznacza to, że powstały wycieki. Jeżeli jednak na jej powierzchni zauważysz pęknięcia, warto zastanowić się nad zakupem nowej części, aby nie ryzykować wyciekiem. Nowe tacki do ekspresów, zarówno oryginalne jak i fabryczne odpowiedniki dobrej jakości, znajdziesz w szerokiej ofercie North. Części dobieraj na podstawie oznaczeń z tabliczki znamionowej. Aby szybciej znaleźć poszukiwaną część, skorzystaj z filtrów na górze strony. Odwiedź też nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz filmiki instruktażowe dotyczące wymian i napraw różnych elementów w Twoich sprzętach AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(12)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(5)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Nowa tacka ociekowa do ekspresu – dobierz ją w North

tacka ociekowa do ekspresuTacka ociekowa do ekspresu służy do gromadzenia wody wypływającej z urządzenia podczas automatycznego płukania i zaparzania kawy. Kiedy czyścisz urządzenie lub przygotowujesz napój, woda "wylewa" się z wnętrza urządzenia bezpośrednio do tacki ociekowej, dzięki czemu Twój ekspres działa sprawnie i wydajnie. Dzieje się to zazwyczaj po włączeniu lub wyłączeniu urządzenia, po spienieniu mleka lub po zaparzeniu kawy. Naturalne jest więc, że tacka ociekowa do ekspresu jest zawsze napełniona pewną ilością wody. Nie oznacza to, że doszło do wycieku. Tacę najlepiej opróżniać codziennie lub gdy urządzenie poinformuje, że element jest pełny i należy wylać wodę. Tacka ociekowa do ekspresu jest wyjmowanym elementem wykonanym z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jej opróżnienie nie sprawia trudności. W przypadku wycieku należy upewnić się, że na powierzchni nie ma pęknięć. Jeżeli zauważysz takie zniszczenia, wymień tackę na nową - w przeciwnym razie ryzykujesz zalaniem blatu.

Jeśli wylejesz wodę z tacki i włożysz część z powrotem do urządzenia, a mimo to pojawia się komunikat, że należy ją opróżnić, nawet jeśli jest pusta, sprawdź czujnik. Możliwe, że został zalany, zanieczyszczony lub uszkodzony. Kolejnym problemem może być to, że tacka ociekowa w ekspresie zapełnia się szybciej niż powinna. Na przykład po wypiciu tylko dwóch filiżanek kawy, w nocy czy po nieużywaniu ekspresu przez dłuższy czas. Należy sprawdzić wtedy stan takich elementów jak elektrozawór, zbiornik na wodę, uszczelki dystrybutora, tłok i zaparzacz. Jeśli taca napełnia się zbyt szybko, może to oznaczać, że niektóre elementy są uszkodzone lub zanieczyszczone i należy temu zaradzić tak szybko, jak to możliwe. Nowe tacki, oraz inne części do Twojego ekspresu, znajdziesz w North – zarówno oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki dobrej jakości. Elementy wymienne dobieraj na podstawie oznaczeń z tabliczki znamionowej i korzystaj z filtrów na górze strony, aby znaleźć je jeszcze szybciej. Odwiedź też nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz filmiki instruktażowe, dotyczące wymian i napraw części w Twoich sprzętach domowych.

Gorąca pralka podczas prania

Sprawność sprzętu AGD to podstawa. Zobacz, jak go naprawić w razie awarii. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top