baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Ekspres do kawy Rodzaj urządzenia

Pojemniki na wodę do ekspresów do kawy

(26 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne pojemniki na wodę jak i ich odpowiedniki do ekspresów do kawy. Wykorzystaj filtry znajdujące się po lewej stronie by szybciej dobrać właściwą część. Pamiętaj, że najszybsza droga do znalezienia właściwej części to wpisanie modelu w wyszukiwarkę. Zastanawiasz się, jaki model ma Twój ulubiony ekspres do kawy a zagubiłeś instrukcję? Skorzystaj z informacji zawartych w tabliczce znamionowej, którą znajdziesz na spodzie ekspresu. Poszukaj części w rysunku złożeniowym dostępnym na stronie. Specjalnie z myślą o naszych klientach stworzyliśmy kanał na YouTube z filmikami instruktażowymi dotyczącymi wymiany części, aby było to dla Ciebie jeszcze prostsze. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria i środki do pielegnacji sprzętów.

Dostępność
Pojemnik na wodę kompletny do ekspresu DeLonghi 7313228441
Pojemnik na wodę kompletny do ekspresu Zelmer 00792931
Pojemnik na wodę kompletny do ekspresu Melitta 6765294
Pojemnik na wodę do ekspresu DeLonghi 7313280839
Pojemnik na wodę kompletny do ekspresu DeLonghi 7313278729
Pojemnik na wodę kompletny do ekspresu Saeco 996530073774
Pojemnik na wodę kompletny do ekspresu Saeco 421944055771
Pojemnik na wodę kompletny do ekspresu Philips 422225965551
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Odpowiednie rozpoznanie usterki to połowa sukcesu do naprawy sprzętu. Pokazujemy, jakich narzędzi użyć i na co zwrócić uwagę podczas usuwania awarii. Dodatkowo staramy się dawać wskazówki, jak dbać o urządzenie, aby slużyło jak najdłużej i bezawaryjnie. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby przekazywać tylko rzetelne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się