Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Odkurzacz Rodzaj urządzenia

Silniki do odkurzaczy Philips

Bez odkurzacza utrzymanie domu w czystości byłoby niemal niemożliwe. Pozwala nam on pozbywać się zanieczyszczeń, kurzu i alergenów. Aby jednak mógł pracować sprawnie, silnik do odkurzacza Philips musi być w dobrej kondycji. Jak w każdym posiadającym silnik urządzeniu, tak i w tym przypadku może dojść do jego uszkodzeń. W przypadku usterki, silnik do odkurzacza Philips najprawdopodobniej zastopuje działanie całego sprzętu, skutecznie uniemożliwiając nam utrzymanie dywanów oraz podłóg w czystości. Nowe części – zarówno oryginalne jak i fabryczne odpowiedniki dobrej jakości – znajdziesz w ofercie North. Dobieraj je na podstawie oznaczeń z tabliczki znamionowej, aby mieć pewność, że będą pasować do modelu Twojego urządzenia. Pamiętaj, aby odkurzacz użytkować zgodnie z zaleceniami producenta – inaczej ryzykujesz uszkodzeniem silnika. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak samodzielnie naprawiać i wymieniać elementy w Twoich urządzeniach domowych, także w odkurzaczu, odwiedź nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz listę filmików instruktażowych.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(10)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Silnik do odkurzacza Philips - jak rozpoznać objawy jego uszkodzenia?

Odkurzacz jest jednym z tych urządzeń domowych, bez którego utrzymanie domu w czystości byłoby prawie niemożliwe. Dzięki niemu możemy pozbyć się zanieczyszczeń oraz kurzu, a nawet wypierzemy dywany, a te jak wiadomo brudzą się praktycznie bez przerwy. Jednak, jak z każdym urządzeniem elektrycznym, tak i z odkurzaczem mogą czasem zdarzyć się problemy, np. może dojść do uszkodzenia silnika, który jak wiadomo jest sercem tego urządzenia. To przede wszystkim od niego zależy prawidłowa praca odkurzacza. A warto pamiętać, że silnik do odkurzacza Philips, jak każdy inny element ulega usterkom. Zła wiadomość jest taka, że czasami uszkodzenia w przypadku silnika ciężko jest zlokalizować. Jak rozpoznać, że uległ on awarii?

Pierwszym sygnałem potencjalnej usterki, który powinien nas zaniepokoić jest głośniejsza niż zwykle praca odkurzacza. Jeśli dotknie nas ten problem, przyczyny możemy doszukiwać się właśnie w silniku. Aby upewnić się co do podejrzeń przyjrzyjmy się bliżej temu elementowi. Kolejnym objawem, który może świadczyć o awarii silnika to jego nierówna praca oraz pojawienie się iskier w miejscu zetknięcia się wirnika z szczotkami, a nawet zapach spalenizny. Również w sytuacji, kiedy urządzenie nie chce się uruchomić winowajcę za ten stan rzeczy, oprócz włącznika i kabla zasilającego, powinniśmy uznać silnik do odkurzacza Philips. Może również objawiać się poprzez spadek mocy ssania, pogarszając tym samym wciąganie zanieczyszczeń. Wówczas należy wymienić część na nową. W naszej ofercie znajdują się silniki do odkurzaczy różnych producentów i modeli. Różnią się one między sobą wymiarami i mocą, dlatego konieczne jest dobieranie ich na podstawie danych z tabliczki znamionowej lub numeru z samego silnika. Jeśli zależy nam na długiej żywotności odkurzacza pamiętajmy, aby zawsze użytkować go zgodnie z przeznaczeniem i zaleceniami podanymi przez producenta urządzenia. Dzięki temu nie tylko będziemy cieszyć się pracą odkurzacza, ale także unikniemy awarii wyżej wspomnianego podzespołu. Jednak, aby odkurzacz mógł pracować bez zarzutu, konieczna jest jego regularna konserwacja.

Odkurzacz traci moc

Nie wyrzucajmy sprzętu AGD od razu, jak tylko odmówi nam posłuszeństwa. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Odkurzacz traci moc
scroll top