baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Odkurzacz Rodzaj urządzenia

Części do odkurzaczy Rowenta

(1 074 produktów)

Poniżej zestawiono części oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do odkurzaczy marki Rowenta. Skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie by szybciej odnaleźć daną część. Zidentyfikuj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwania. Potrzebujesz kółka tylnego do odkurzacza, ponieważ stare się połamało? Spisz model odkurzacza z tabliczki znamionowej znajdującej się na spodzie odkurzacza, a szybko dopasujesz odpowiednią część. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Aby było Wam jeszcze prościej stworzyliśmy kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w odkurzaczu. Utrzymanie czystości sprzętów AGD w domu będzie dużo prostsze z proponowanymi przez nas środkami do pielęgnacji. Posiadamy również różnego rodzaju akcesoria.

Dostępność
Powiązane linki:
Filtr HEPA do odkurzacza Tefal RSRT4310
Uchwyt worka do odkurzacza Tefal RSRT900735
Elektroszczotka do odkurzacza Rowenta RSRH5972
Filtr zmywalny do odkurzacza Rowenta ZR005201
Uchwyt węża do odkurzacza Rowenta RSRT3415
Wąż ssący do odkurzacza Rowenta RS-RT3510
Silnik do odkurzacza Rowenta RSRT2903
Filtr HEPA do odkurzacza Rowenta RSRT9977
Silnik do odkurzacza Rowenta RSRT4362
Filtr HEPA do odkurzacza Rowenta ZR004601
Filtr do odkurzacza Rowenta FS9100033243
Filtry 2szt. do odkurzacza Rowenta ZR903701
Silnik do odkurzacza Rowenta RS-RT900587
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

Kiedy przestaje nam działać jakiś sprzęt AGD nie porzucajmy go od razu na straty. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się