Filtry do nawilżaczy powietrza
Nawilżacz powietrza bez odpowiedniego filtra nie spełnia swojej funkcji. Nawilżanie powietrza odbywa się poprzez parowanie powietrza w postaci mgiełki wodnej, która wcześniej jest przefiltrowana i pozbawione bakterii. Aby zachować świeżość i jakość dostarczanego powietrza do pomieszczenia zadbaj o odpowiedni filtr do nawilżacza. Pamiętaj, że tylko regularna wymiana przyniesie oczekiwane rezultaty. Ryzyko, jakie niesie za sobą zaniedbanie urządzenia to namnażanie się szkodliwych bakterii i roztoczy, które mogą przyczyniać się do rozwoju chorób.
- powrót do Części do nawilżaczy powietrza
- Filtry
- Filtry (wszystkie) (37)
- Filtry wody (19)
- Filtry HEPA (3)
- Filtry węglowe (2)
- Filtry przeciwzakłóceniowe (2)
- Filtry wlotowe (2)
- powrót do Części do nawilżaczy powietrza
- Filtry
- Filtry (wszystkie) (37)
- Filtry wody (19)
- Filtry HEPA (3)
- Filtry węglowe (2)
- Filtry przeciwzakłóceniowe (2)
- Filtry wlotowe (2)
Zadbaj o najwyższą jakość powietrza
Nawilżacze powietrza to praktyczne urządzenia, które mają za zadanie podnosić poziom nawilżenia powietrza w domu. Świetnie sprawdzają się w zimę, podczas sezonu grzewczego, ale także na co dzień, by poprawić komfort życia. Ich budowa jest nieskomplikowana, a użytkowanie – intuicyjne i przyjemne. Trzeba jednak pamiętać, że jednym z najważniejszych elementów w takim urządzeniu jest filtr. To dzięki niemu wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, alergeny, wirusy, bakterie czy pyłki nie przedostają się z powrotem do powietrza. Zostają w środku urządzenia, gwarantując najwyższą efektywność.
Producenci zalecają wymieniać filtry do nawilżaczy przynajmniej raz na pół roku, ale można to również wykonywać częściej – w zależności od zapotrzebowania. Dzięki regularności działanie urządzenia nigdy nie zawiedzie. Filtr dopasujesz do swojego sprzętu przy pomocy danych, umieszczonych na tabliczce znamionowej. Zadbaj o właściwą jakość powietrza i spraw, że Twój nawilżacz posłuży przez długi czas, bez awarii.
Gorąca pralka podczas prania
Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Stale pogłębiamy naszą wiedzę, aby móc pomagać wam jeszcze więcej.
Zobacz rozwiązanie