baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Nawilżacz powietrza Rodzaj urządzenia

Filtry do nawilżaczy powietrza

(23 produktów)

Nawilżacz powietrza bez odpowiedniego filtra nie spełnia swojej funkcji. Nawilżanie powietrza odbywa się poprzez parowanie powietrza w postaci mgiełki wodnej, która wcześniej jest przefiltrowana i pozbawione bakterii. Aby zachować świeżość i jakość dostarczanego powietrza do pomieszczenia zadbaj o odpowiedni filtr do nawilżacza. Pamiętaj, że tylko regularna wymiana przyniesie oczekiwane rezultaty. Ryzyko, jakie niesie za sobą zaniedbanie urządzenia to namnażanie się szkodliwych bakterii i roztoczy, które mogą przyczyniać się do rozwoju chorób.

Dostępność
Filtr do nawilżacza powietrza Philips HU4136/10
Filtry do nawilżacza powietrza Gorenje 523133
Filtr do nawilżacza powietrza Philips 424121073611
Filtr do nawilżacza powietrza Fritel 118021
Filtr wody do nawilżacza powietrza SOLIS 70084
Filtr wody do nawilżacza powietrza Zelmer 12001196
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Zadbaj o najwyższą jakość powietrza

Filtry do nawilżaczy powietrza

Nawilżacze powietrza to praktyczne urządzenia, które mają za zadanie podnosić poziom nawilżenia powietrza w domu. Świetnie sprawdzają się w zimę, podczas sezonu grzewczego, ale także na co dzień, by poprawić komfort życia. Ich budowa jest nieskomplikowana, a użytkowanie – intuicyjne i przyjemne. Trzeba jednak pamiętać, że jednym z najważniejszych elementów w takim urządzeniu jest filtr. To dzięki niemu wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, alergeny, wirusy, bakterie czy pyłki nie przedostają się z powrotem do powietrza. Zostają w środku urządzenia, gwarantując najwyższą efektywność.

Producenci zalecają wymieniać filtry do nawilżaczy przynajmniej raz na pół roku, ale można to również wykonywać częściej – w zależności od zapotrzebowania. Dzięki regularności działanie urządzenia nigdy nie zawiedzie. Filtr dopasujesz do swojego sprzętu przy pomocy danych, umieszczonych na tabliczce znamionowej. Zadbaj o właściwą jakość powietrza i spraw, że Twój nawilżacz posłuży przez długi czas, bez awarii.

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się