Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Nawilżacz powietrza Rodzaj urządzenia

Filtry hepa do nawilżaczy powietrza

(4 produktów)

Skuteczność nawilżacza powietrza zdeterminowana jest przez parametry urządzenia, ale również filtr, jaki jest zastosowany. W przypadku filtra hepa skuteczność oczyszczania powietrza z pyłków i kurzu jest bardzo wysoka. Para wodna, jaką otrzymujemy z nawilżacza pozbawiona jest zanieczyszczeń i potencjalnych alergenów. Szczególnie istotna jest jakość powietrza, gdy w mieszkaniu mamy małe dzieci lub alergików. Filtr ten należy wymieniać okresowo, aby nie stracił właściwości pochłaniających.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Gorąca pralka podczas prania

Nie panikujmy, jak sprzęt AGD w naszym domu przestanie działać. Zrozumienie zasady działania sprzętu to podstawa do wykonania wielu napraw. Pomagamy w uporaniu się z drobnymi awariami. Przekazujemy Wam również przydatną wiedzę na temat dbania o sprzęt AGD. Stale pogłębiamy naszą wiedzę, aby móc pomagać wam jeszcze więcej.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top