W dniu dzisiejszym infolinia jest nieczynna.
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części

Części do nawilżaczy powietrza

(144 produktów)

Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do nawilżaczy powietrza. Możesz wesprzeć się filtrami znajdującymi się po lewej stronie by szybciej dobrać właściwą część. Zidentyfikuj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwania. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Nie wiesz czym umyć swoje urządzenie? Skorzystaj z naszych środków pielęgnacyjnych do sprzętu AGD.

Dostępność
Filtr do nawilżacza powietrza Philips HU4136/10
Filtry do nawilżacza powietrza Gorenje 523133
Filtr do nawilżacza powietrza Philips FY2401/30 FY2401/30
6490 5590
Wyślemy pojutrze
Zbiornik wody do nawilżacza powietrza Dyson 96727201
Filtr wody do nawilżacza powietrza Zelmer 12001196
Filtr do nawilżacza powietrza Philips 424121073611
Transformator do nawilżacza powietrza Dyson 96668401
Filtr do nawilżacza powietrza Fritel 118021
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W momencie awarii urządzeń AGD nie musimy panikować. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się