Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Myjka ciśnieniowa Rodzaj urządzenia

Szczotki węglowe do myjek ciśnieniowych

(3 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne Szczotki węglowe do myjek ciśnieniowych. Zastosowanie filtrów z lewej strony pozwoli na szybszy wynik wyszukiwania części. Najpewniejszy sposób dobrania właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Nie wiesz jak nazywa się część, którą musisz znaleźć? Sprawdź nasze karty złożeniowe. Chcesz usunąć tłuste plamy po pieczeniu swojej ulubionej potrawy zajrzyj do naszej oferty preparatów pielęgnacyjnych do sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
3 części
Kategoria części:
Dostępność
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(10)
Szczotki węglowe silnika do myjki ciśnieniowej Nilfisk 31000832
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(0)
Szczotki węglowe silnika do myjki ciśnieniowej Nilfisk 31000833
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Nie kręci się elektroszczotka

Nie panikujmy, jak sprzęt AGD w naszym domu przestanie działać. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Nie kręci się elektroszczotka
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top