Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Myjka ciśnieniowa Rodzaj urządzenia

Szczotki do myjek ciśnieniowych

(30 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne szczotki i ich odpowiedniki do myjek ciśnieniowych. Wesprzyj się filtrami znajdującymi się po lewej stronie, by szybciej znaleźć właściwą część. Najszybszy sposób na znalezienie właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Już nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie ze swoim zepsutym sprzętem. Nasz kanał na YouTube pomoże Ci w naprawie i montażu różnych części dla sprzętu AGD. Pielęgnacja sprzętu jest niezwykle ważna, zobacz więc naszą ofertę środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(10)
Szczotki węglowe silnika do myjki ciśnieniowej Nilfisk 31000832
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(0)
Szczotki węglowe silnika do myjki ciśnieniowej Nilfisk 31000833
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(0)
Szczotki okrągłe do myjki ciśnieniowej Nilfisk 6411733
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Nie kręci się elektroszczotka

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Koniecznością będzie sprawdzenie przyczyny usterki. Pokazujemy, że drobne awarie nie wymagają wzywania fachowca. Mamy już szeroką bazę porad dotyczącą dbania o urządzenia, które każdy ma w swoim domu. Świat AGD nie ma przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Nie kręci się elektroszczotka
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top