baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Mikser ręczny Rodzaj urządzenia

Mieszaki do ugniatania do mikserów ręcznych

(65 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne mieszaki do ugniatania jak i ich odpowiedniki do mikserów ręcznych. Używając filtrów szybciej wyszukasz pożądaną część. Podaj model urządzenia, ułatwi to wyszukanie przez Ciebie części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Poszukaj części w rysunku złożeniowym dostępnym na stronie. Filmiki instruktażowe na naszym kanale YouTube pokażą Ci proste sposoby na wymianę części w sprzętach AGD. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria i środki do pielegnacji sprzętów.

Kategoria części:
Dostępność
Mieszak do ugniatania do miksera Amica 1032646
Mieszak do ugniatania do miksera Bosch 00640245
Mieszak do ugniatania do miksera Grundig 9178007106
Mieszak do ugniatania do miksera Zelmer 00793940
Mieszak do ugniatania do miksera Zelmer 00793941
Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Z lodówki leci woda

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Z lodówki leci woda

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się