baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Lodówka Rodzaj urządzenia

Filtry do lodówek Beko

(33 produktów)

W lodówkach występują dwa rodzaje filtrów - powietrza i wody. Jeden z filtrów dba o świeże i wolne od bakterii powietrze, a drugi odpowiada za jakość wody dostarczanej do kostkarki/dystrybutora wody. Najczęściej takie filtry spotykamy w lodówkach side – by – side lub tradycyjnych pojedynczych, ale zaawansowanych technologicznie. Występują od nowości w urządzeniu, jednak należy je okresowo wymieniać, ponieważ zużywają się. W celu wymiany nie trzeba wzywać fachowca, dzięki dołączonej instrukcji obsługi zrobimy to samodzielnie.

Dostępność
6590
Wyślemy jutro!
20700
Wyślemy jutro!
25300
Wyślemy jutro!
1090
Wyślemy w poniedziałek
13500
Wyślemy w poniedziałek
20700
Wyślemy w poniedziałek
22300
Wyślemy w poniedziałek
28600
Wyślemy w poniedziałek
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Kostkarka przecieka

W momencie awarii urządzeń AGD nie musimy panikować. Wystarczy właściwa diagnoza usterki i dobór części zamiennych. Pomagamy w uporaniu się z problemem awarii. Podpowiadamy także, jak dbać o sprzęty AGD, tak aby cieszyć się ich jak najdłuższym użytkowaniem. Ciągle doszkalamy się, aby przekazywać tylko fachową wiedzę naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Kostkarka przecieka

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się