Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Kuchenka Rodzaj urządzenia

Części do kuchenek Candy

Części do kuchenki Candy można wymieniać na nowe, dlatego w przypadku jakiejkolwiek usterki pierwszym krokiem będzie znalezienie odpowiednich, kompatybilnych z Twoim modelem urządzenia części zamiennych. To, czy kuchenka działa prawidłowo jest uzależnione od sprawnej pracy każdego z jej podzespołów. Niektóre awarie mogą skutecznie uniemożliwić korzystanie z urządzenia i wyłączyć je z użytku na długi czas. Samodzielna diagnoza oraz naprawa awarii wcale nie musi być jednak trudna. Części do kuchenki Candy znajdziesz w North – zarówno oryginalne jak i fabryczne zamienniki dobrej jakości. Nasza stale powiększająca się baza oferuje Ci wszystko to, czego potrzebujesz do przedłużenia życia Twojego sprzętu domowego. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak samodzielnie dokonać naprawy lub wymiany poszczególnych wadliwych części, odwiedź nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz listę filmików instruktażowych.

strzałka rozwinięcia opisu
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(27)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(12)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(6)
1768
Wyślemy pojutrze
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(6)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Dowiedz się, które części do kuchenki Candy mogą częściej ulegać uszkodzeniom

Kuchenki nie są urządzeniami bardzo wadliwymi, jednak gdy się zepsują, mogą uprzykrzyć życie i uniemożliwić wygodne korzystanie z urządzenia. Jeśli jakaś część ulegnie awarii, należy zareagować tak szybko, jak to możliwe, aby uniknąć dalszych usterek. Które części do kuchenki Candy mogą najłatwiej ulegać uszkodzeniu?

Jednym z takich elementów jest iskrownik. Iskrowniki to części kuchenki Candy, które odpowiadają za przetransportowanie iskry w kuchence gazowej. Jeżeli okażą się mocno zabrudzone lub zalane, palnik nie będzie się zapalał. Jeśli źródło problemu nie leży w tej części, należy sprawdzić generator iskrownika, który odbiera komunikaty o generowaniu iskry z modułu, a następnie przesyła je do palnika. Generator może być częściowo uszkodzony  i w tym przypadku nie działają tylko niektóre palniki. Innym możliwym problemem jest zatkana dysza. Jest to niebezpieczna sytuacja, ponieważ zatkana dysza może uniemożliwić prawidłowy przepływ gazu. W rezultacie ogień staje się nierówny i nieregularny, a Twoje ulubione garnki mogą się przypalać. Często może zdarzyć się także problem z utrzymywaniem płomienia i zazwyczaj jest to związane z wadliwą termopara. Kuchenki wyposażone są w cztery te elementy – tyle ile jest palników. Większość typowych usterek związanych z kuchenkami można naprawić samodzielnie, a rozwiązania często okazują się proste. Jeżeli zauważyłeś, że Twoje urządzenie nie działa w pełni prawidłowo, nowe części do kuchenki Candy znajdziesz w ofercie North.

Brak gazu w kuchence

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Brak gazu w kuchence
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top