baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Mikrofala Rodzaj urządzenia

Zatrzaski zamka drzwi do kuchenek mikrofalowych

(162 produktów)

Oryginalne i zamienne zatrzaski zamków drzwi do kuchenek mikrofalowych. Żeby szybciej dobrać właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. Żeby mieć pewność dobrania właściwej części - wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu spisując go z tabliczki znamionowej. Aby ułatwić Tobie poszukiwania tabliczki znamionowej w mikrofalówce podpowiadamy, że znajdziesz ją z tyłu obudowy. Masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz? Zobacz nasze karty złożeniowe, które na pewno ułatwią Ci zadanie. Kiedy będziesz miał wątpliwości jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w prosty sposób. Posiadamy duży wybór akcesoriów oraz środków do pielęgnacji róznego rodzaju sprzętów AGD.

Kategoria części:
Dostępność
Zatrzask zamka drzwiczek do mikrofalówki Gorenje 264559
Zatrzask zamka drzwiczek do mikrofalówki Etna 27821
Zatrzask zamka drzwiczek do mikrofalówki Zelmer 00797325
Zatrzask zamka drzwiczek do mikrofalówki Neff 00607884
Zatrzask zamka drzwiczek do mikrofalówki Zelmer 00635229
Zatrzask zamka drzwiczek do mikrofalówki Bosch 00612131
Zatrzask zamka drzwiczek do mikrofalówki Samsung DE6440006F
Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Zmywarka skraca cykl mycia

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka skraca cykl mycia

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się