baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Mikrofala Rodzaj urządzenia

Żarówka do mikrofalówki

(256 produktów)

Żarówki oryginalne i zamienne do kuchenek mikrofalowych. Wesprzyj się filtrami znajdującymi się po lewej stronie, by szybciej znaleźć właściwą część. Wybierając model urządzenia łatwiej dopasujesz potrzebną część. Aby ułatwić Tobie poszukiwania tabliczki znamionowej w mikrofalówce podpowiadamy, że znajdziesz ją z tyłu obudowy. Dla upewnienia się czy dana część pasuje, sprawdź nasze karty złożeniowe. Na naszym kanale YouTube znajdziesz filmiki instruktażowe pokazujące jak w łatwy sposób można wymieniać części w sprzętach AGD. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

Kategoria części:
Dostępność
Żarówka do mikrofalówki Amica 1034199
Żarówka do mikrofalówki Gorenje 256565
Żarówka do mikrofalówki Zelmer 00755603
Żarówka do mikrofalówki Amica 1034068
Żarówka do mikrofalówki Candy 49021712
Żarówka do mikrofalówki Zelmer 00792499
Żarówka do mikrofalówki LG 6912W3B002D
Żarówka do mikrofalówki Gorenje 192086
Żarówka do mikrofalówki Siemens 00606322
Żarówka do mikrofalówki Zelmer 00792497
Żarówka do mikrofalówki AEG 4055182671
Żarówka do mikrofalówki AEG 4055168811
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Właściwe oświetlenie Twojej kuchenki mikrofalowej

Żarówka do mikrofalówki

 

Mikrofalówka to urządzenie, które znacząco ułatwia codzienne przyrządzanie posiłków, szczególnie w pracy czy podczas wyjazdów. Jest prosta w obsłudze, wygodna i praktyczna, a do tego posiada szereg interesujących funkcji, umożliwiających chociażby gotowanie na parze czy grillowanie. W swoim wnętrzu zawiera szereg niezbędnych części, bez których nie może prawidłowo funkcjonować. Jedną z nich jest żarówka do mikrofalówki. Dzięki temu niepozornemu elementowi urządzenie informuje użytkownika o swoim działaniu, a także pozwala na kontrolowanie stanu potrawy.

Kiedy się przepali, często zdarza się tak, że kuchenka mikrofalowa nie może w ogóle rozpocząć pracy. Wówczas należy koniecznie dokonać wymiany, która na szczęście nie sprawia większych trudności. Aby dobrać nową żarówkę do mikrofalówki, trzeba spisać dokładne oznaczenie urządzenia z tabliczki znamionowej. Dzięki temu zamówiona część na pewno będzie właściwa. Zapewnij swojemu AGD możliwość sprawnego i efektywnego funkcjonowania przez długie lata.

 

Suszarka do prania buczy

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Suszarka do prania buczy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się