baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Mikrofala Rodzaj urządzenia

Mocowania talerzy do kuchenek mikrofalowych

(122 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne mocowania talerzy jak i ich odpowiedniki do kuchenek mikrofalowych. Zastosuj filtr a przybliżysz się do szukanej części. Wybierając model urządzenia łatwiej dopasujesz potrzebną część. Jeżeli dalej borykasz się z wyszukaniem swojej tabliczki znamionowej w mikrofalówce, najszybciej możesz znaleźć ją z boku panelu sterowania. Masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz? Zobacz nasze karty złożeniowe, które na pewno ułatwią Ci zadanie. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD. Dla każdego rodzaju sprzętu posiadamy środki pielęgnacyjne w konkurencyjnych cenach.

Koniczynka talerza do mikrofalówki Gorenje 794841
Koniczynka talerza do mikrofalówki Amica 1008212
Koniczynka talerza do mikrofalówki Amica 1037464
Koniczynka talerza do mikrofalówki Bosch 00612947
Koniczynka talerza do mikrofalówki Beko 9197011014
Koniczynka talerza do mikrofalówki Bosch 00606124
Koniczynka talerza do mikrofalówki Zelmer 00758478
Koniczynka talerza do mikrofalówki Beko 9178003567
Koniczynka talerza do mikrofalówki Teka 534557
Koniczynka talerza do mikrofalówki Candy 49030174
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Piekarnik grzeje bez przerwy

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Wystarczy właściwa diagnoza usterki i dobór części zamiennych. Pomagamy w uporaniu się z problemem awarii. Podpowiadamy także, jak dbać o sprzęty AGD, tak aby cieszyć się ich jak najdłuższym użytkowaniem. Ciągle doszkalamy się, aby przekazywać tylko fachową wiedzę naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Piekarnik grzeje bez przerwy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się