Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Mikrofala Rodzaj urządzenia

Magnetrony do kuchenek mikrofalowych

(928 produktów)

Poniżej zestawiono magnetrony oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do kuchenek mikrofalowych. Zastosowanie filtrów znajdujących się po lewej stronie ułatwi nawigację po stronie internetowej. Wybierając model urządzenia sprawniej dopasujesz potrzebną część. Jeżeli dalej borykasz się z wyszukaniem swojej tabliczki znamionowej w mikrofalówce, najszybciej możesz znaleźć ją z boku panelu sterowania. Nie masz pewności, że część jest właściwa? Zobacz nasze karty złożeniowe. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube. Chcesz usunąć tłuste plamy po pieczeniu swojej ulubionej potrawy zajrzyj do naszej oferty preparatów pielęgnacyjnych do sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność
Magnetron do mikrofalówki Bosch 12006667
Magnetron do mikrofalówki Samsung OM75P20ESGN
Magnetron do mikrofalówki Gorenje 238273
Magnetron do mikrofalówki Panasonic 2M219J
Magnetron do mikrofalówki Samsung OM75P21ESGN
Magnetron do mikrofalówki Beko 9197009014
Magnetron do mikrofalówki Panasonic Z2M261M39R
Magnetron do mikrofalówki Brandt 75X0580
Magnetron do mikrofalówki Sharp RVMZA327WRZ1
Magnetron do mikrofalówki Samsung OM52S32ESMI
Magnetron do mikrofalówki Sharp RVMZA322WREZ
Magnetron do mikrofalówki Panasonic 2M244M6J1P
Magnetron do mikrofalówki Panasonic 2M236M1J1Y
Magnetron do mikrofalówki Bosch 00642266
Magnetron do mikrofalówki AEG 4055116752
Magnetron do mikrofalówki Zelmer 12011051
Magnetron do mikrofalówki DeLonghi 5119108100
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Bezpieczne fale w kuchni

Magnetron do kuchenek mikrofalowych

Kuchenka mikrofalowa znaczenie ułatwia przygotowanie potraw, szczególnie tych do odgrzania, czyli tzw. półproduktów. Dla zabieganych i zapracowanych osób to świetny sposób na niskobudżetowe obiady i kolacje. Mikrofalówka działa na zasadzie emisji mikrofal, za co odpowiedzialny jest magnetron. Co prawda zawiera on szkodliwe związki berylu, ale nie wpływa bezpośrednio na jakość i smak potraw. Dzięki wodzie zawartej w pożywaniu istnieje możliwość podgrzewania, ponieważ mikrofale wprawiają w ruch cząsteczki wody. Obecność grzałek w mikrofalówce wpływa jedynie na ich podpiekanie.

Samodzielna naprawa mikrofalówki wiąże się ze sporym ryzykiem, ponieważ grozi porażeniem prądem. Wysokonapięciowy kondensator przechowuje znaczne ilości ładunku, które są niebezpieczne dla człowieka. Jeżeli w Twojej kuchence mikrofalowej zepsuł się magnetron i nie podgrzewa już potraw, zleć wymianę części wykwalifikowanemu technikowi AGD. Dbaj o swoje zdrowie i bliskich.

Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Właściwe określenie problemu usterki to klucz do samodzielnej naprawy. Wskazujemy, jak z naszą pomocą wykonać to w domowym zaciszu. Dodatkowo podpowiadamy, jak dbać o sprzęt, aby przedłużyć jego żywotność. Dajemy "drugie życie" urządzeniom.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top