Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Krajalnica Rodzaj urządzenia

Podstawki do krajalnic

Poniżej prezentujemy oryginalne Podstawki jak i ich odpowiedniki do krajalnic. Skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie by szybciej odnależć odpowiednią część. Wpisując model sprzętu w wyszukiwarkę uzyskasz dostęp do oryginalnych części, jak i zamienników. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeżeli masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz zajrzyj w nasze karty złożeniowe. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(42)
Blat wózka Zelmer do krajalnicy 11000399
Blat wózka do krajalnicy BOSCH/SIEMENS 11013975
5290
Wyślemy w poniedziałek
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Blat wózka Siemens do krajalnicy 00282763
14200
Wyślemy w poniedziałek
Blat wózka Zelmer do krajalnicy 11000398

Gorąca pralka podczas prania

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top