Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Krajalnica Rodzaj urządzenia

Obudowy do krajalnic

Przedstawiamy oryginalne i zamienne obudowy do krajalnic. Używając filtrów zaoszczędzisz czas na wyszukanie potrzebnej części. By uniknąć niepewności czy dana część pasuje do Twojego sprzętu, wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Nie masz pewności, że część jest właściwa? Zobacz nasze karty złożeniowe. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD. Chcesz zaplanować naprawę popsutego sprzętu w domu, a nie wiesz ile Ci to zajmie? Specjalnie dla Ciebie podaliśmy przybliżony czas wymiany określonej części.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
Osłona tarczy tnącej do krajalnicy GRAEF 2GS185
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
Obudowa podstawowa Zelmer do krajalnicy 11027838
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
Obudowa dolna Bosch do krajalnicy 11013977
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
Obudowa podstawowa Siemens do krajalnicy 11014025
Osłona tarczy tnącej do krajalnicy BOSCH/SIEMENS 12012167

Gorąca pralka podczas prania

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Koniecznością będzie sprawdzenie przyczyny usterki. Pokazujemy, że drobne awarie nie wymagają wzywania fachowca. Mamy już szeroką bazę porad dotyczącą dbania o urządzenia, które każdy ma w swoim domu. Świat AGD nie ma przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top